Help - Search - Members - Calendar
Full Version: The power to surprise
Masini.ro Forum > Marci de masini > Marci de masini > Kia
Arnold103444
Pareri KIA CERATO si KIA RIO
gabi4
kia cee'd? blush.gif
tipitip
Se lansează în Romania miercuri, 25.04! E super ca raport dotări/preț (chiar mi se pare ireal prețul...și garanția...)...aștept să mă urc în ea când o ajunge în showroom și dacă e totul ok, o iau! Parol!

later edit: omu' întreabă de kia și cerato și uite ce facem noi! Hai că fac subiect separat!
Gherghe113331
Eu am o masina Kia Cerato 1,5 CRDI 102 CP, de un an de zile si sunt super multumit de ea. Am doar 16.000 km, insa nu am avut nici cea mai mica probema. E silentiaoasa, confortabila si foarte sprintena.
Astept si parerile altor detinatori de Cerato.
Hoinar
Gherghe113331, fa un topic la sectiunea "Totul despre masina mea", si sunt sigur ca va fi mai multa lume interesata. Sa ai parte de masina.
Daniumfcv
Salut

Am mers cu un Kia Rio Sedan 1.4 benzina si am observat puncte proaste si puncte bune

Bun : distanta de franare .. dar am impresia ca masina aia avea 4 discuri de frana
suspensia nu e rea daca mergi pe drum accidentat

rau: materiale de la proaste la foarte proaste pentru intreg bordul , inclusiv volan . Aveam fiori cand mai atingeam si volanul smile.gif whistling.gif
suspensia foarte foarte moale.daca intri intr-o depasire din scurt simti cum se clatina masina

Ma scuzati pentru raspunsul tarziu


Numai bine,
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.