Help - Search - Members - Calendar
Full Version: CHRYSLER 300C 3,0 CRD
Masini.ro Forum > Marci de masini > Marci de masini > Chrysler
Laurentiu Mihail104417
Ce parere aveti despre masina asta cu motorizarea diesel.

Am intrat ieri la un dealer si am vazut-o de aproape si trebuie sa recunosc ca masina e impresionanta. M-a bagat la idei confortul interior desi nu aveam in calcul achizitionarea unui sedan, ci a unui SUV...
Reprezentantul de vanzari mi-a spus ca motorul este dieselul de 3,2 l de la Mercedes, cutia automata tot Mercedes, si deasemenea articulatiile, masina fiind produsa in Austria, iar pretul cam 40.000 DDP cu cateva optionale minore.[/b]
G e o r g e
e lucrata ieftin ... te-ai uitat cumva la terminatia plafonului ?
Laurentiu Mihail104417
Recunosc ca mie nu mi-a lasat impresia asta... dar poate m-a luat valul si n-am fost prea atent. Oricum e o masina extrem de comfortabila, pasager fiind.
Penca
Am condus de curind in State un 300C.

Nu am vazut in viata mea o masina mai prost proiectata de cit 300C. Sincer, nu stiu cum li se permite sa circule pe strada.

In primul rind, si cel mai important, cimpul vizual la 300C este extrem de redus. Atit unghiul in care cade parbrizul cit si suprafata vitrata foarte redusa a vehiculului fac din 300C un motiv de stres in plus pentru participantul la trafic.

This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.