Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Audi A6 2002
Masini.ro Forum > Marci de masini > Marci de masini > Audi
marcu104135
Vreau sa imi cumpar un Audi A6 si am gasit unul din 2002,inmatriculat in RO, motor diesel 2.5 6V, 146.000 km, full options, tiptronic, climatronic, volan piele, oglinzi electrice + incalzite, geamuri electrice, etc, etc. Este in stare foarte buna, revizii la zi + schimb de iarna si jenti aliaj. Merita 15 mii euro?
marius96537
e greu sa decida alti pentru tine mai ales fara sa vada masina blush.gif
danmatyas
cum zice colegu, e greu de dat cu parerea fara sa se vada masina.Oricum eu zic ca e cam mult. Un 14 mii ar fi mai real, pentru un pret bun ...ar fi 13 mii smile.gif Ar fi fost mai bine daca era multitronic.Atentie la cutiile automate ca sunt f sensibile.Multa bafta!
Flav
Eu acum 2 ani, am dat pe un A6 din 2002 ( cei drept cu motor mai mic de 1.9 si fara cutie automata si vreo 80 000km ) aproximativ 16 000 de euro, pret cu toate taxele.
Asta ca ceva orientativ. Insa e greu sa estimezi un pret pentru masina descrisa de tine fara sa o vezi, sa-i faci un test si asa mai departe.
ionut83652
un sfat prietenesc renunta la cutia automata ( e prosta tare) !dupa 2-3 sute de mii ai necazuri garantat cu ea!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.