Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Livrare Seat ibiza
Masini.ro Forum > Marci de masini > Marci de masini > SEAT
cod
Vreau sa va intreb, la voi cat a durat pana vi s-a livrat masina? Eu am platit avansul pe 31.01 anul acesta si inca astept. Masina nici macar nu a ajuns in Curtici. Am comandat un Seat Ibiza 1.4 TDI cu cateva optionale de bun simt.

Mersi,
Daniel
Alex89698
Eu am primit masina la dealer cam intr-o saptamana dupa ce am platit taxa de rezervare de 1000RON. Dealer-ul nu o avea comandata din Spania, dar a cerut-o de la un alt dealer care avea una conform cerintelor mele in Curtici. Astepti de pe 31 ianuarie???? Cam mult. Nu exista in tara la dealeri sau in vama nici una conform comenzii tale?
cod
Tocmai a venit!

Ieri la ora 17 am ridicat masina de la dealer. Mi-a spus ca timpul de livrare depinde de optionale, si ca e normal sa se astepte 12 saptamani (ieri seara s-au facut 12 saptamani) pentru o masina comandata din momentul in care dau avansul pana ajunge la mine.

Am vazut ca e un alt thread cu impresii, asa ca am sa dau mai multe amanunte acolo. Tot ce pot spune este ca masina a meritat fiecare banut (dar nu chiar si fiecare minut asteptat)
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.