Help - Search - Members - Calendar
Full Version: JETTA sau BORA
Masini.ro Forum > Marci de masini > Marci de masini > Volkswagen
buga24856
S-a expus in Tulcea un vw JETTA si l-am studiat.Eu am in vw BORA si poate sunt subiectiv, dar masina mea este (mult) mai frumoasa.Credeti ca ma insel ? [/quote]
florin55503
frumosul e sibiectiv
Vlad95335
uita-te si pe dinauntru biggrin.gif
Mihai98076
Jetta mi se pare slab calitativ ca materiale.Nici VW nu mai face masinile de alta data.Atentie!Nu vorbesc de design,ci de calitate si finisaje
Vlad95335
QUOTE(Mihai98076)
Jetta mi se pare slab calitativ ca materiale.Nici VW nu mai face masinile de alta data.Atentie!Nu vorbesc de design,ci de calitate si finisaje


:console: fiecare cu parerea lui,asta e clar. Nu am inteles de ce nu mai face VW masinile de alta data.. si care anume ?smile.gif mie dimpotriva,ca design exterior nu mi se pare deloc altractiv un golfV sedan,fiindca asta e jetta. dar nu vad minusul in privinta calitatii si finisajelor in interior.. poate ca interiorul nu face toti banii pe care ii cer cei de la vw pe masina,dar este un mare pas inainte fata de bora in primul rand,iar pe mine chiar m-a impresionat cand am avut ocazia sa merg intr-o jetta
Vlad95335
am gasit o poza asemanatoare,cu interiorul din bora,ca sa faci o comparatie
Cristi2
poi nu-i corect, nene.
nu tin cu nici una, da majoritatea Borelor au volan de piele in 3 spite si diverse insertii si ornamente pe bord.
biggrin.gif
Vlad95335
m-ai prins biggrin.giftongue.gif am gasit poza asta la Bora sa semene cu cea de la Jetta. Fara insertii si ornamente,sicu o spita in plus tongue.gif smile.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.