Help - Search - Members - Calendar
Full Version: canapele de piele
Masini.ro Forum > Discutii generale > Off Topic > De-ale casei
serginho
salut! am o canepea de imitatie de piele culoarea bej deschis. s-au cam murdarit.exista vreo solutie de dat pentru a se curata?? ceva in genul solutiilor pt pilea de pe scaunele de masina. va rog sa imi spuneti daca stiti vreo solutie. mersic :wave:
air_wolf
sint solutii speciale. le gasesti la ikea acum sau mr. bricolage de pe vitan. la mr. bricolage au asistenta misto, oamenii chiar se pricep la ceea ce vind.
poti incerca si cu solutiile pentru masina. si dupa ce o cureti obligatoriu ii trebuie un tratament, eventual o impermeabilizare. atentie pentru ca sint si produse de proasta calitate care fac mai mult rau decit bine!!!
serginho
inteleg ce zici u.dar eu sunt din buzau. daca ai putea sa imi spui un nume al produsului. poate il cumpar de pe net sau alta varianta. ma intereseaza cum se numeste daca stii
RUE
si eu sunt interesat, uite asa am 2 canapele... dar piele de aia ecologica.
atentie ce ne recomandati.

multumesc (eu si toata familia);-)
air_wolf
o sa trec si ma interesez. daca nu e urgent as trece luni.
air_wolf
am trecut si exista niste solutii speciale. eu am luat pentru curatat frigider/aragaz/microunde precum si o solutie de impermeabilizare/curatare pentru piele. e singurul loc unde am vazut solutii pentru pantofii din piele intoarsa. am fost la mr. bricolage.
si m-am ales cu o tona de how to-uri diverse. biggrin.gif le au la fiecare raion.
F L O R i N
Cautati in gama Hemel ca exista un produs pt asa ceva.Parca pe okazii .ro vindea cineva asa ceva.Bafta !
C Z R
SANO - gasesti si in Carrefour sau vezi pe link-ul: http://www.produsecuratenie.ro/index.php , uite aici:


Sano Leather Care - 500 ml.
Curata, respinge praful si confera stralucire mobilei, imbracamintei si accesoriilor din piele (nu e recomandata pentru produsele din piele intoarsa sau absorbanta ).
detalii..
adauga in cos
Pret : 8.40 lei RON*
(10.00 lei RON**)


Nota: Hai ca suna a reclama, dar nu e, doar raspund caci si eu folosesc acest produs.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.