Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Audi A4 1996
Masini.ro Forum > Marci de masini > Marci de masini > Audi
Andreea103596
Salutare! Va cer un sfat legat de un Audi...am primit recent o oferta de la parintii unei cunostinte :
Audi A4 1996, cuparat din Germania in 1998 ( la vremea respectiva avea aprox. 20.000 k la bord ), de atunci au mai facut cu ea 5-6 drumuri pana in Germania si cam atat, in rest cica ar fi fost tinuta in garaj...vor pe ea 6000e discutabil...o lasa la 5700...nu stiu ink cati km are la born, n-am fost s-o vad dar vreau sa stiu la ce trebuie sa ma uit...n-as vrea sa arunc banii degeaba sau sa platesc 150e pe testare sa-mi spuna ce sa vedea cu ochiu liber....La ce sa ma uit si mai ales daca o iau...la ce sa ma astept?
Cristi2
motorizare ??
de aici deriva multe.
pretul e relatic ok pentru piata romaneasca, mai deunazi un prieten de-al meu a vandut fost mea masina, un golf 3 1.9 tdi variant pe la 200 000 km si ceva cu 5100 euro, daca nu ma insel.
km sub 100 000 la o masina din 96 pare neverosimil, dar daca esti sigura de ei, eu zic ca merita.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.