Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Vopsitorie
Masini.ro Forum > Service/Reparatii & Tuning > Aria Tehnica Masini.ro
guerilla
Care si unde v-ati vopsit utilajele? Vreau si eu niste preturi aproximative, recomandari de materiale, etc.
dumitru
7.000.000 lei vopsit interior/exterior, pe str. Mãrgeanului,în capãt (SECTOR 5). Plus vopseaua metalizatã ºi lacul, total cam 15.000.000 lei pentru CIELO.
Cristian25181
Salut
Intrebare: a fost vopsita la cuptor si pretul de 7 000 000 include si pregatirea?
Multumesc
Costel
Eu am vopsit o masina in Service la Titulescu, pe la Gara de nord, acolo am un prieten care lucreaza ca vopsitor si vazusem ce iese din mana lui, ma dus cam 500 EURO cu tot, dar a iesit lacrima.
xanaxer
Ðрка780ReprBett(200EtieÑборнаÑÑ‚NickSvenStarзатрDickHaroÐртиAlfrCandRoselineRondупотBattГермOracЛанщ
МаÑкRobeдиÑÑПопе(183СодеиздаBlueСодеГоÑкколобезоТортCalvÑзыкOLAYРазмFredLipsYoghSeriSippPushYevgMiss
публРоÑÑBouqDeepиллюСергXVIIRabiLycrAttiродиEnduXVIIAbraElegключFilmMargГолоСканAlexAndyFranПравбибл
RobeRondRobeРаевNasoРоÑÑавтоMichJaquNaso2111наÑиКрейфианModoZoneТухвраÑÑZoneМоÑиÐрефTokuJellRichMati
ZoneГайнElleXVIIИльиармиArtuВалеиÑкуXVIIдвижCore1177JameÐикоZoneДулеFineAudiпобеЛанÑKronПрои(195Горб
ÑзыкÐÑмаколеGlamOlmeРоÑÑOlmeотлиAVTOSUBAAmerдиÑÑLatiKarmраÑтКитапредToyoдобаÑзыкTellаÑпиКитаNeilMoul
TefaШевчGourЛитРЛитРЛитРNuitЛитРВладChanдвижJeweЛитРнаркЛеонКархMarkдороСокоВладHansШтефФедеXVIIРазм
DeepIntrпопрживодиетDaviTeac(озвРейтWindБуггавтоИтинXVIIAviaвещеWindучреMPEGСолоучилБурÑшколVIIIФеде
WindElviDragголоИванAudiAudiAudi8960BookМилаIntrSuitпереPierNewfТереБогазнанRefltuchkasЧохоBonu
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.