Help - Search - Members - Calendar
Full Version: SUBARU IMPREZA BREAK 1,6 I 114CP
Masini.ro Forum > Marci de masini > Marci de masini > Subaru > Impreza
cristianc
Deoarece sunt destul de rare modelul asta la noi, ia uitati-va ce am gasit tongue.gif

Rulaj: 80,400 km
An fabricatie: 1994
Capacitate: 1,600 cmc
Carburant: Benzina
Putere: 114 CP
Culoare:ALBASTRU+GALBEN
Inmatriculata RO

CUTIE MANUALA 5+1; GEAMURI ELECTRICE; OGLINZI ELECTRICE; SERVO-DIRECTIE; JANTE ALIAJ; PROIECTOARE; INCHIDERE CENTRALIZATA; ALARMA; UN SINGUR PROPRIETAR. SONORIZARE DE EXCEPTIE( RADIO-CD EGALIZATOR+PROCESOR SUNET PROTOTIP,SONRIZARE FULL-BOOSE, TELEFON GSM ,INSCRIPTIONARE EMBLEMA SUBARU ORIGINALA ,PIESE DE REZERVA NOI ( VAL.PIESE=3000 E) STARE EXCEPTIONALA


Ei, ce spui D. George pentru un pret: 8,000 EURO
M i h a i
mi se pare cam mic rulajul pentru 10 ani
G e o r g e
SWEEEEEET ...

dar 1.6 la 114 cp? ce modificari are ?
cristianc
Nu stiu amanunte eu doar am gasit anuntul si m-am gandit la George (btw m ti-ai schimbat avatarul laugh.gif ). Tipul e din Baia Mare, daca va intereseaz amai multe va dau contactele..
andrei27237
eu sunt din baia mare si stiu masina....
va pot spune ca tot ce s-a spus e adevarat,si in plus masina a fost intretinuta "cu dragoste" tipul al cui e mai are asa:(din cate stiu eu,poate mai multe..)
jeep wrangler
bmw seria 7 (ultimul)
mini cooper nou
dodge ram v10!!!!!
si cica re si un 911 dar eu nu l-am vazut....
:shock:
Marius43590
ca tot vorbiti de meritat banii, am o mica nedumerire:
Aseara am citit intr-o revista "Aprilie 2004" o reclama SUBARU. Impreza de 90 cai pleca de la 12500 cip, iar in oferta de anu asta pleaca de la 15100 CIP.

Ma poate lamuri cineva???

PS: In cazul in care nu trebuia sa postez aici, va rog sa ma intelegeti. Sunt nou, deh!! biggrin.gif:D:D
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.