Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Pajero Pinin EURO3?
Masini.ro Forum > Marci de masini > Marci de masini > Mitsubishi
cristea103425
Buna ziua..sunt nou in domeniu si doresc sa-mi cumpar un Pajero Pinin cu motor de 1999 si inmatriculat din 11/2001..ma intereseaza daca stie cineva..tipul asta de motor are norma de poluare EURO3?E ok daca in briful german scrie ca este EURO3?Problema ca astia de la RAR dau astfel de informatii pe bani ..in loc sa faca publica lista autovehicolelor care indeplinesc normele EURO 3.multumesc
Mariustom
Vezi aici: http://www.masini.ro/forum/viewtopic.php?t=3637
Baftă :wave:
Și, vezi ca pe brief codul să fie mai mare de 40, aprox 44, ca să fie Euro 3. Vezi să nu fie D3, ăla nu-i Euro 3 blush.gif
cristea103425
Multumesc frumos..nu ma pricep unde sa citesc codul de la brif..dar daca sacie EURO 3 D4 atuncea e ok??Eu am luat si lista PDF de la RAR dar domnii de acolo nu au facut publica TOATA lista de modele..problema e ca am mai gasit un NISAN TERANO II TD 92KW(125PS)din 02.2002 prima inmatriculare..dar asa dupa sasiu nu am gasit-o in lista RAR..Multumesc inca odata de ajutorul dat.Cele bune :wave:
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.