Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Funny pictures
Masini.ro Forum > Discutii generale > Off Topic > Distractii
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44
admin
...
guerilla
misoginule
M i h a i
Lolz...e tare faza si pentru mine vine ca o completare la stirile sportive de azi, in care se anunta cum singura echipa de femei din raliu, a patzit toate nenorocirile....2 pene, usa strambata, un geam spart....dar au inventat astia un fel de premiu de popularitate ca sa ia si ele ceva...un gest altruis de incurajare :occasion9:
cristianc
Eu atat va spun..daca va prinde Mada.. o sa trebuiasca sa folositi maxim speed din poz(n)a! tongue.gif Si parca are un Jeep!
M i h a i
Bine....atunci sa adaug si ca la baieti o Fiesta a luat foc cu totul smile.gif
Alex26444
!!!!!!!!! :shock: :shock: :shock: !!!!!!!!!!!!!! :!: :blackeye:

Cica-i din Romania, dar nu stiu de unde...... :roll: O fi din Caracal? :?: laugh.gif

Bye, bye
ALEX
Alex26444
:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

Asta-i chiar culmea....... :blackeye:

Hai pa
ALEX
madalina
Interesant ar fi de aflat cine a semnat o astfel de autorizatie de constructie!
Andrei Suzuki
Si mai interesant ar fi cine a construit...oare persoanele respective nu isi dadeau seama ce fac/au facut??? smile.gif
Alex26444
hmmm......... ar merge pe post de bara de striptease in balcon :oops: .....la etaju 1 e cam groasa { :blackeye: }, dar la et. 2 e numa buna...... Alte idei? Oricum, o minte inventiva ar putea sa foloseasca in sens pozitiv aceasta prostie a altora.... :idea:

ALEX
Andrei Suzuki
Eh,daca e prea groasa...pot sa "presteze" 2 domnisoare/doamne,care-i problema? smile.gif
ValiD
REVENGE
V l a d
laugh.gif laugh.gif laugh.gif asta cu zebra e criminala! Se si cerea asa ceva! laugh.gif laugh.gif laugh.gif
ValiD
Specificati care este ordine de trecere a autovehiculelor din imaginea alaturata .
Andrei Suzuki
Pot sa intreb si eu de unde e poza asta?Daca e din Buc,din ce zona?De curiozitate intreb si eu...
admin
Zona Budapesta..prima de la Unirii spre Tineretului.
ValiD
fisierul depaseste 100 kb . Nu pot sa adaug imaginea . pacat
Andrei Suzuki
De ce nu o micsorezi?
ValiD
dacia
ValiD
fisierul are 65 kb . daca nici acum nu merge .....
Andrei Suzuki
Am si eu o poza destul de misto,dar nu prea se vede bine pt ca a fost facuta din mers.Pt cei care nu isi dau seama ce "se intampla acolo",sub stalpul cu metro pe care scrie "Bine ati venit" au niste tzigani corturi si niste casutze improvizate unde fac "afaceri" cu lemn si fier (din cate am vazut eu).Asa ca...Bine ati venit la metro. smile.gif Sper sa va placa.
Andrei Suzuki
Inca una
TheCube
QUOTE(Valentin28610)
Specificati care este ordine de trecere a autovehiculelor din imaginea alaturata .


Norocosul cu Skoda argintie care face la dreapta in josul pozei.
Echo
Sau Scorpio-ul negru care face dreapta sau autobuzul, dar cel mai norocos e ala cu dacia alba din dreapta sus
ValiD
Reclama la BMW
HalbaSus
Cu masina asta se va declansa urmatorul blitzkrieg smile.gif
HalbaSus
btw... din reclama la bmw rezulta ca X5-ul are sub 100 de cai smile.gif
Andrei Suzuki
E,da de unde stii tu ca aia nu sunt de rezerva? smile.gif)
Sau poate or mai fi prin spate pe undeva. smile.gif
robert constantin31470
anunt
f1anatic
Asta...



Credetzi ca e grav ? As aprecia mesaje private...
M i h a i
Poanata asta e fumata de mult laugh.gif
Claudiu34985
o am cam de mult, dar sper ca merita
Claudiu34985
?
Claudiu34985
Ce ziceti de-un sticker?
FESTINA
DIFERENTA DINTRE UN MOTOR SI O BICICLETA CU ... MOTOR!!!
FESTINA
POZA 2
FESTINA
...
FESTINA
SUPER MASINI
FESTINA
....
FESTINA
...
FESTINA
...
FESTINA
........
FESTINA
....
FESTINA
.....
FESTINA
.........
FESTINA
super masini
FESTINA
.......
FESTINA
la drum cu... CP
FESTINA
bicicleta mergatoare
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.