Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Tuning logan
Masini.ro Forum > Service/Reparatii & Tuning > Tuning > Interior
DRAGOS
Buna ziua!
As fi interesat daca pe logan pot fi adaugate aftermarket optionale care nu se gasesc standard pe masina, gen climatronic, temponat si altele.
Multumesc anticipat pentru sfaturi! beer.gif
DRAGOS
chiar nu stie nimeni nimic despre chestia asta? :bash:
serginho
din cate am mai citit eu pe aici pe forum, climatronic sau temponat nu se poate pune. daca gresesc sa ma corecteze. si daca vrei cu adevarat sa afli intra pw www.daciaclub.ro pt ca aici sunt numai posesori de Logan si poti afla. bafta :wave:
DRAGOS
Multumesc! beer.gif Am intrat pe forum si mi-am pus pofta-n cui. Nu se poate pune mai nimic pe el. :cry:
Kun95299
Pai, mai ai o solutie: vinzi loganul pe care-l ai acum, pui niste bani in plus si -ti iei unu cu dotarile pe care le vrei tu.
DRAGOS
Ideea e urmatoarea: masina din semnatura e masina de firma, masina de familie am vandut-o cu cativa ani in urma cand au inceput ai mei sa primeasca masini de la firma. Acum, fiinda maicamea schimba serviciul vrem sa luam a doua masina si ne gandeam la loganu full. Pe mine ma macina o intrebare: daca aluia i se mai pot aduce modificari biggrin.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.