Help - Search - Members - Calendar
Full Version: cine raspunde de capacele la canal?
Masini.ro Forum > Discutii generale > Off Topic > Probleme Sociale
stefan96343
ce institutie raspunde de capacele la canale ca de vreo saptamana am la iesirea din parcare de la mine la bloc o porcarie de capac pe care m'am saturat sa tot incerc sa'l evit si sa il iau cu roata din spate din cauza celorlalte masini parcate pe marginea drumului
imi vine sa :minigun: biggrin.gif

multumesc

bafta
ionut91746
vreau si eu sa le umplu congelatorul celor responasbili cu gurile de canal...mi-au zburat din buzunar banii pe-un cap de bara datorita canalului neacoperit din parcarea de la facultatea de chimie in tudor... :bandit: :boxing:
Oana
primariile...
stefan96343
QUOTE(ionut91746)
vreau si eu sa le umplu congelatorul celor responasbili cu gurile de canal...mi-au zburat din buzunar banii pe-un cap de bara datorita canalului neacoperit din parcarea de la facultatea de chimie in tudor... :bandit: :boxing:


era sa il iau si eu pe ala :evil:

oricum cred k pana nu insisti de cateva sute de ori nu fac nik :ban:
DRAGOS
Din cate stiu eu de gurile de canal raspunde fiecare regie ADP din fiecare oras, aceleasi care se ocupa si cu locurile de parcare si curatenia din oras.
(ADP=administratia domeniului public)
Razvan103789
:spam1:

Offtopic si impotriva regulamentului wink.gif De la primul mesaj biggrin.gif
In rest, bine ai venit smile.gif

J. Kw
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.