Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Proton 420TD
Masini.ro Forum > Masini.ro > Masini.ro
Dragos3
As vrea sa achizitionez o astfel de masina. Are cineva idee carui dealer ar trebui sa ma adresez? Poate cineva sa-mi spuna cate ceva despre aceasta masina? (cat e de fiabila, puncte forte, puncte slabe, etc...)
Multzumesc...
Dragos3
test
Laurentiu_007
cred ca nu poti cumpara unu' din romania pt. ca nu se gasesc.Eu nu am vazut nici un Proton la noi.
Robert_
Incearca la Daihatsu. E prezent pe site si poti incerca chiar la Vanzari Directe si scrii la alte optiuni ca te intereseaza un model de Proton. Stiu ca s-au vindut niste Protoane la o companie de taxi din Bucuresti.
Marius11
Pentru Robert...
Unde anume, pe ce site? Pe site-ul reprezentantei fareastauto.ro nu este nimic de genul asta!
nadir
Cei de la Cristaxi au cateva Proton.
Am fost cu ele de cateva ori. Sunt fabricate in Malaezia, iar calitatea este foarte slaba. TD-ul este invechit si zgomotos. Design-ul este neinspirat.
Mai bine ia-ti un Cielo.
camelia
PENTRU DRAGOS.TI-AI LUAT IN CELE DIN URMA UN PROTON?AI AFLAT MAI MULTE DESPRE ACESTA MASINA?SPUNE-MI SI MIE-TE ROG FRUMOS..
Alexandru3
am un preten in CANADA si mi-a zis ca pe la ei pe acolo Protoanele se iau la intrecere cu Ferrari (bine ... ca sunt dinalea aranjate si preparate) si ca le cam fac sa roseasca. Iar la fiabilitate, a zis ca sunt foarte bune.

Asta stiu eu, poate ma insel!

(mentol)
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.