Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Sugestii
Masini.ro Forum > Administrare > Echipa de moderatori Masini.ro
madalina
Apreciez munca moderatoritor/administratorilor de a sorta toate subiectele din vechiul forum, crearea acestuia nou, dar cred ca totusi s-au creat prea multe sectiuni, iar raspunsul la o problema urgenta poate veni prea tarziu deoarece nimeni nu credca are timp sa mearga in toata sectiunile. De exemplu: noutati ar putea intra la discutii generale despre masini sau la fiecare marca deoarece dupa un timp fiecare mesaj postat acolo nu mai este o noutate! De asemenea, concept-cars ar putea intra la fel de bine la noutati! Chiar si versus ar putea intra la disutii generale despre masini, deoarece daca vine cineva si intreaba ce masina sa isis ia in x bani, pana la urma tot ca comparatii se ajunge!
Peste 2-3 luni, in functie de cum merg lucrurile, mai puteti face modificari!

felicitari oricum! Fata de vechiul forum sunt mari pasi inainte!
guerilla
Am sa-ti raspund punctual

1. multumim de aprecieri.
2. in draft erau chiar mult mai multe sectiuni si am mai taiat din ele.
3. pentru a vedea toate posturile de cand nu ai mai intrat pe forum exista un buton frumsel caruia ii spune "mesajele scrise de la ultima vizita".
4. asa cum spui tu relativ la "Generalitati"... ar trebui sa ramanem cu vechiul forum - unde totul era un talmes-balmes. Nu mai vrem al doilea Turn Babel pe roti aici. Discutiile trebuie canalizate acolo unde le e locul. Persoana care doreste informatii va putea citi/cauta info doar in zona de interes, nu va trebui sa citeasca nspemii de pagini de generalitati.
5. Forumul este in upgrade continuu.
M i h a i
La sectiune "Cautare" avem 2 posibilitati: dupa cuvintele din titlu si textul mesajelor sau doar din textul mesajelor. Nu s-ar putea face si o optiune care sa permita cautarea doar dupa cuvintele din titlu?....ca sa nu mai intoarca zeci de pagini cand cautam dupa un cuvant, care daca este mai comun sigur a fost folosit de cineva in vreunul din zecile de mesaje ale unui topic.
rafaello5
Eu as avea o sugestie sau mai bine zis o atragere a atentiei catre cei care scriu de 2 ori acelasi mesaj.Nu puteti sa ii atentionati sa nu o mai faca ca e stresant cand citesti un mesaj scris de cineva care are multe randuri sa te apuci de urmatorul si sa observi ca e acelasi.O simpla sugestie!(nu dau cu parul,cum se zice prin moldova pe la mine)
guerilla
ce putem face e sa ii atentionam sa stearga unul din mesaje.
aparitia de mai multe ori a unui mesaj poate fi o eroare de browser la ei. nu cred ca o fac constient.
yeotamara97
Ea a avut un timp minunat strica totul https://privateinvestigatorlasvegasnevada.com
yeotamara97
Până toată noaptea, toată noaptea și în fiecare zi https://cabinetssantafe.com
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.