Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Dacia Logan - Gri Comete
Masini.ro Forum > Marci de masini > Marci de masini > Dacia > Logan Berlina/MCV/Pick-up
serginho
salutare.cine are Logan culoarea Gri Comete???!!!! vreau sa vad unu ca in realitate nu am vazut.vreau sa vad cum arata intr-o poza. ms blush.gif
DRAGOS
Am vazut asatzi una in mers. E o culoare deosebita. Ii da un aer mai special masinii fiind si foarte rara. blush.gif
serginho
da. m-am convins de frumusetea acestei culori. sunt foarte putine masini Dacia cu acesta culoare si acest lucru o face mai deosebita. si mai ales cu niste geamuri fumurii pe ia si cu niste jante o sa rupa topurile. :boxing: :boxing: :boxing: :boxing:
mihai105785
hai nu mai fiti rautaciosi ca nu mai este dacie aste un pur RENAULT si la acest pret care a uimit mapamondul cine il mai poate concura? si mai ales la dotari :bash:
X5
Uite aici un model Gri Comete smile.gif

mihai105785
Superba culoare din ce in ce arata mai bine o sa sparga toata piata pe mapamond neavind concurenta la pret si ff. multe dotari :wave:
X5
Eu o consider cea mai frumoasa culoare din toate,merita pe deplin cei 250euro optional pentru culoare metalizata.
serginho
X5 zi-mi unde ai facut poza la loganul acela de ARGES??
X5
Nu le-am facut eu pozele,le-am gasit pe alt forum.
mihai105785
Eu cred ca propietarul acestui logan inainte a fost posesor de SLK si a renuntat la el alegind cea mai adevarata masina de pe mapamond la acest pret si la cite dotari are (a fost o gluma referitor la numarul de inmatriculare) biggrin.gif
Mariustom
D-le mihai105785, aveți nenumărate acuze și ironii la adresa Loganului.

Vă invit să le motivați sau să vă abțineți de la a mai ironiza/persifla Loganul blush.gif

ninja.gif
mihai105785
Pai ma-ti inteles gresit domnule moderator chiar vreti sa postez pe acest topic o poza cu certificatul de inmatriculare si cu una de pe buletin sa va demonstrez ca am un logan,dar este haios tare acel numar de ,slk, la un logan arigato.gif
X5
poate ala ea cazut la eliberare nr...mai stii,oricum asta e e gustul,putea sa isi puna si BMW biggrin.gif
serginho
cine stie de unde pot sa fac si eu rost de bara fata-bara spate-praguri?? exact ca cele de pe loganul din pozele anterioare?? ca eu nu am mai vazut pana acum acest kit.
X5
Il poti comanda de la orice reprezentanta sau dealer Dacia din romania,acesta este kit-ul de tuning care se fabrica de circa 1 si ceva la dacia.

Noul kit de la Dacia.
-----COD ----- DENUMIRE PRODUS ---- PRET
6001998248 SPOILER CENTRAL FATA 66
6001998249 SET SPOILERE FATA 140
6001998250 SET ORNAMENTE PRAG DREAPTA 82
6001998251 SET ORNAMENTE PRAG STANGA 82
6001998252 DIFUZOR BARA SPATE 112
6001998253 ELERON LUNETA 74
6001998254 GRILA FATA 90

Preturile sunt exprimate in euro, contin TVA, sunt recomandate de catre producator dar nu contin adaosul comercial practicat de reteaua autorizata.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.