Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Caut service autorizat
Masini.ro Forum > Service/Reparatii & Tuning > Aria Tehnica Masini.ro
Cristian57688
Buna ziua,

Ma intereseaza o recomandare de service autorizat (in Bucuresti) care sa imi schimbe distributia unui Focus 1 (benzina) si care sa imi faca si o verificare generala.
As vrea ceva decent atat calitativ cat si ca preturi praticate de aceea exclud Romcar, BDT sau Colina.
Daca aveti experiente placute si vreti sa le impartasiti v-as fi recunoscator arigato.gif
Multumesc anticipat.
Cristian57688
Chiar nimeni?
Acum trag doua concluzii:
1 - Fie lumea isi repara masina numai la reprezentanta blink.gif (desi ma indoiesc)
2 - Fie sunt eu nerabdator si lumea nu a avut timp.
Mai astept.

Multumesc
Cristian57688
SI o ultima strigare(caci nu ma las pagubas prea usor) unde ati facut reparatii pentru Ford cu exceptia reprezentantelor.
As vrea o recomandare de service recunoscut RAR, care sa poata da o factura, o stampila pentru munca prestata, etc.

Multumesc,
Mihai98076
iti spun pe "mesaj privat" ca sa nu zica mai marii site-ului ca ii fac reclamaeu ma duc la ei de mai bine de 2 ani ,si nu m-au dezamagit niciodata.Nici ca preturi si nici ca ,calitatea muncii.
Cristian57688
Multumesc :notworthy: .
Cred ca e un blestem undeva la mijloc pentru ca nu imi pot accesa mailul personal devil.gif . Imi da un mesaj in care imi spune ca mailul masini.ro este suspendat.
Pentru ca sunt putin pe graba as vrea sa imi trimiti pe adresa gggheorghe@gmail.com sau gggheorghe@yahoo.co.uk.
Doamne ajuta sa nu ma stranga adminii de gat :cenzurat:
Dan70799
Salut!

Am si eu nevoie de o recomandare pt un atelier de vopsitorie, daca ar fi undeva prin sectorul 3 si cu relatii de decontare cu Omniasig, ar fi excelent. Pe de alta parte, ma intereseaza si pe mine cam cum merg treburile cu vopsirea unei masini: cam cat dureaza aprox (am doar bara din fatza zgariata), daca tre sa ma duc cu vopseaua originala (nu am , cum descoper care e?), cum se face cu decontarea (exista riscul ca Omniasig sa nu dea banii si sa trebuiasca sa astept sau sa platesc din buzunarul meu)? si tot asa. chestii d-astea. Marturisesc ca e prima mea experienta de acest fel cu service-urile smile.gif

PS: daca mai am un element de caroserie zgariat, oare pot discuta cu service-ul sa mi-l rezolve 'rezonabil' ?

Multam fain in avans pt raspunsurile voastre.
Dan70799
Nimeni? Nu stie nimeni o vopsitorie prin Bucuresti? biggrin.gif
Cristian57688
Eu pot sa spun ca sunt multumit de Romcar. A iesit bine si intr-un an (atat a trecut de la vopsire) totul este la fel.
Nu pre imi plac ei ca si comportament fata de clienti dar...
Pe forum si de la prieteni am auzit lucruri bune si de Top Lac. stiu ca sunt undeva vis-a-vis de Apaca.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.