Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Sprinter 316
Masini.ro Forum > Marci de masini > Marci de masini > Mercedes Benz
Andrei98379
As vrea si nu prea as vrea sa vand un mercedes sprinter 316,Visiniu vopsea originala 97%(doar capota vopsita la cuptor)an fabr.2000,cu tahograf,tempomat,sirocol,carlig(2prize),Km 145000 Reali.Ce pret as lua... blink.gif
TLS-09
Cam suna a reclama, ce zici? Regulamentul l-ai citit?Daca ma insel imi cer scuze anticipat! :wave:
HalbaSus
1. Topicul se incadreaza perfect in aria Mercedes-Benz, acolo unde l-am si mutat.
2. De ce sa vinzi frumusete de mercedes cu vopseaua 97% originala ? ti-e frica sa nu rugineasca in restul de 3%... sa patesti ca aia care si-au luat A6 ?
Andrei98379
La faza cu audi sa scapat situatia de sub control eu nu am vrut sa zic ca sunt masini rele dar sunt prea multe fabricate si sunt ''fusharite''si se mai intampla sa vezi cate una intr-un hal de nu iti vine sa crezi si cu ruginitu!!! la acest sprinter(nu are gram) biggrin.gif as vrea un pret de cunoscatorii Sprinter!!! vreau sal bag pe net la vanzare
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.