Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Postari repetate
Masini.ro Forum > Administrare > Echipa de moderatori Masini.ro
cristianc
Poate s-a mai discutat.. dar nu s-a rezolvat:
Plimbandu-ma pe forum am putut observa de multe ori postari duble ale unor useri. Se poate remedia problema in vreun fel?
Exemplu de postare tripla la ore diferite!
admin
Probabil a postat din greseala de mai multe ori...e treaba moderatorilor sa stearga posturile duble pe care le observa :roll:...oricum, problema asta nu tine de site asa ca se muta la echipa de moderatori.
cristianc
Admin, multumesc, ai fost prompt:
Ai mutat topicul la moderatori?! si problame s-a rezolvat: NU
Cum ziceai si tu treba nu tine de site: Asa e!
Succese!
admin
..cum am spus si mai sus nu este un bug al forumului...este vorba doar de faptul ca anumiti useri ori nu stiu sa posteze ori apasa butonul de trimitere de mai multe ori...problema se poate rezolva numai prin stergerea posturilor care sunt in plus laugh.gif
G e o r g e
se poate rezolva prin modificarea sursei paginii.
vb cu programatorul vostru sa faca asa : sa puna un hidden frame care sa se activeze in momentul in care se apasa clickul. pagina intra in stand by in functie de timpul de raspuns . apoi trece mai departe. as putea sa va trimit eu codul sursa, dar nu prea am timp acum sad.gif

deci sa faca un hidden frame care sa se activeze la clickul unui buton .
madalina
Se mai intampla sa dea eroare - chestii de genul nu gaseste pagina respectiva si te intorci la ceea ce ai scris, dar se trimisese de prima data raspunsul! Nu ma pricep asa ca habar n-am unde e problema!
TheCube
Pana la urma tine de bunul simt al celor care posteaza. Mi s-a intamplat si mie ca dupa ce am scris un mesaj sa ma intorc dintr-o pagina ulterioara cu back, browserul imi spune ca pagina a expirat si ma "invita" sa apas F5. Din graba si fara sa ma gandesc la faptul ca aceea fusese o pagina de submit, apas F5, se mai face inca o data submit-ul si post-ul apare de ori.

Insa am observat ca, asa cum poti edita un post dupa ce l-ai scris, poti si sa-l stergi, fara a avea pretentia ca de acest lucru sa se ocupe adminii.
yeotamara97
Ceva înfășurat toate greșelile mele din trecut în sârmă ghimpată https://privateinvestigatorsacramentoca.com
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.