Help - Search - Members - Calendar
Full Version: RENAULT KANGOO
Masini.ro Forum > Marci de masini > Marci de masini > Renault
daniel cornel102359
:argue: [color=red][/color]va rog sa imi spuneti si mie daca ar fi sa alegeti intre LOGAN break si RENAULT KANGO ce ati alege?si as mai dori o intrebare care este consumul la RENAULT KANGOO motor 1,6 benzina si ca nu am bani de nou cam in citi KM sa il iau
viorel26132
:wave: Salut! Iti recomand Kangoo din mai multe motive cum ar fi spatiul(mult mai generos), foarte usor de intretinut, etc.Cel mai nimerit motor pentru astfel de masina este cel de 1.4 pe benzina sau 1.5 diesel, însă în ceea ce privește kilometri ar fi să aibă cît mai puțini, sau măcar sub 100000 de mii. :wave:
ionut83652
daca vrei o utilitara Sh tias recomanda un vw caddy (cei drept nu e la fel de spatioasa ca kangoo dar cu 7000 euro poti opta pentru un caddy 2002 -2003 1.9 sdi (diesel) si e net superior unui logan sau renault!eu asta as alege!
daniel cornel102359
si eu m-am gandit pt caddy dar ce vad pe autovit ma dezamageste pt ca sunt sus ca pret si eu vreau prin 7000 o masina si de persoane si de marfa sa mai caut
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.