Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Probleme trapa electrica material textil - Opel Corsa
Masini.ro Forum > Service/Reparatii & Tuning > Aria Tehnica Masini.ro
Radu102339
Salut !

Am adus de curind in tara un Opel Corsa (fabricatie 2002) care e customizat cu o trapa electrica din material textil impermeabil (pe tot acoperisul).
Din pacate aceasta trapa nu-mi functioneaza, si banuiesc ca e o problema la partea electrica.
Am fost la service autorizat Erebus unde mi-au spus ca nu ma pot ajuta, ca n-au mai avut de a face cu asa ceva, si-mi recomanda sa consult un electrician.

Daca aveti cumva idee la cine as putea apela care sa arunce un oshi priceput si sa-mi zica cum pot rezolva, ar fi grozav !

Orice sfat este binevenit !

Multumesc mult !
A K U
QUOTE(Radu102339)
Am fost la service autorizat Erebus unde mi-au spus ca nu ma pot ajuta, ca n-au mai avut de a face cu asa ceva, si-mi recomanda sa consult un electrician.


Sorry pentru off topic, da' nu ma pot abtine: ai fost la Erebus, service autorizat Opel, si te-au trimis la plimbare, ca n-au mai vazut asa ceva :bash: Bravo lor, meseriasi de prima mana. Pe toti i-as da afara in secunda a doua. Alo, sefii de la Erebus, de ce-i tineti p-aia acolo, sa bea cafele si sa sparga seminte toata ziua?
Radu102339
Eh, si ca sa-ti tin offtopicu', comentez ca m-am programat la ei marti pentru joi dim la 9, la 9 eram acolo, si ghici la cat am luat masina (la care au facut o insepctie "generala")...da, ai ghicit. la ora 17:00 sad.gif timp in care din 2 in 2 ore ma duceau cu zaharelu ca mai dureaz aun pic, si tot asa....

anyway, sa revenim la oaiele noastre smile.gif

ca trapa tot nu-mi merge. stie careva un electrician bun ? smile.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.