Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Toyota Avensis 1.8 VVt-i
Masini.ro Forum > Marci de masini > Marci de masini > Toyota
mircea102101
Salut baieti, am venit(pe forum) pentru ca mi-am luat(ave 1,8).Ma intereseaza sa-mi spuna Legionaru, cat a costat acumulatorul?
Ma mai intereseaza cum sunt cei de la service din Craiova?
Masina am luat-o SH la 32000 km, din 2004 cu 14000 euro.Este impecabila din toate punctele de vedere. Mai intai am citit toate cele trei topicuri, si desi a durat mult am gasit informatii destul de utile, nu la cat m-as fi asteptat. Motivul:de regula masinile sunt noi iar problemele aparute sunt in general minore.
Mariustom
Bine ai venit printre noi, Mircea :wave:
Dacă ai postat în această arie, atunci așteptăm mai multe date și poze cu mașina ta, și apoi să pui întrebări blush.gif
Eu așa zic că-i frumos, nu ? blink.gif biggrin.gif

Aaaa, și schimbă titlul topicului cu tipul mașinii tale blink.gif
mircea102101
Da l-am schimbat dar poza nu am facut ca ploua de patru zile foarte tare. Cand se insenineaza o s-o prezint ca sunt foarte incantat de ea.
mircea102101
Sunt pentru prima oara pe forum si am gresit topicul.Eu vroiam sa acced pe topicul TOYOTA AVENSIS 1.8 VVT-i si nu stiu cum am ajuns le Totul despre masina mea. Scuza-ma.Explica-mi cum sa-l sterg.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.