Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Seat Cordoba de la Avia Motors
Masini.ro Forum > Marci de masini > Marci de masini > SEAT
Razvan89309
Salut,

In sfarsit mi-am cumparat o masina Seat si sunt ff incantat.
Am parcurs vreo 500 km in 2 zile si este impecabila - frane, stabilitate, viteza ( efect turbo ) , directie... depasiri foarte elegante, imi place enorm.

Masina a fost la drive test in Bucuresti la Avia Motors din mai anul trecut, mai are un an garantie, euro 4, full electric, climatronic, jante aliaj, inchid centralizata - 1.9 TDI smile.gif - 11500
Chiar daca nu am prea multa experienta la condus sau la masini asa nervoase, o recomand cu cea mai mare caldura.

Cat despre Avia Motors - respect si salutari - sunt profesionisti si mi-au fost de mare ajutor. arigato.gif
DORU
S-o stapanesti cu placere si sanatos !
Razvan89309
Multumesc Doru - esti cel mai tare !
Chiar si pt cei cu Seat - Doru m-a ajutat f mult - va recomand sa intrebati si sa cereti sfaturi inainte sa luati vreo decizie importanta - el e tata' lor biggrin.gif
O sa revin si cu poze.
Vreau sa ii fac Casco, multi mi-au recomandat Allianz, Generalli iar de la reprezentanta au zis ca e ok si Astra ca sunt mai ieftini. Singura fransiza e de 10% in caz de furt total - in rest nimic- am 16 mil pe an.
Ce ziceti ?

Multumesc mult Doru arigato.gif
DORU
Iti multumesc pt aprecieri, Razvan, dar e bine de stiut ca nu sunt tata inca.
Dar pot oferi ajutor celor care doresc acest lucru, strict inafara sferei erotice (nu sunt tata si nu vreau sa devin, cel putin al unei masini !) biggrin.gif
Cipicanu`
Pai Avia nu vinde numai Skoda? Si Seat vinde?
DORU
Avia Motors si Altro Syncro sunt in aceeasi curte...lasand gluma la o parte, Razvan a cumparat o masina SH de la Drive-test si da, Avia vinde la SH si altceva inafara de Skoda (acum de ex au la vanzare si un Volvo !)
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.