Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Jante Logan MCV ...:::: HELP ::::...
Masini.ro Forum > Service/Reparatii & Tuning > Tuning > Exterior
serginho
Peste cateva spatamani imi soseste masina.Un Logan MCV. ma intereseaza si pe mine un set de jante.pot fi si la mana a 2-a sau noi. dar problema cea mare este ca nu gasesc pentru logan. adik sa fie in patru prezoane.am cautat peste tot pe net si nu gasesc. va rog sa ma ajutati in aceasta problema. si sa puneti si cateva poze cu modele sau macar sa imi spuneti unde le-ati gasit. mersi
eddie
Daca vrei noi,de ce nu le ceri celor de la Dacia un set ?
Nu cred ca vei gasi asa ceva,decat ca SH sau de la dezmembrari Renault si e pacat sa pui asa ceva pe masina noua.
serginho
nu vreau pe cele din fabrica. mi se par foarte naspa.ceva mai frumos.si nu prea gasesc HELPPPPPPPP
eddie
Cumpara de la Renault,dar sunt mai scumpe !
Eu nici macar pe alea de tabla noi nu am vrut sa dau 2,2 milioane /bucata acum 2 ani ! Pentru cauciucuri de iarna am luat jante de tabla de la un Renault 25 adus din Anglia de unul cu dezmambrari,care avea numai Renault-uri.Am dat atunci 2 milione pe 4 bucati.
serginho
imi poti spune unde sa ma uit pe net de jante in 4 prezoane pt LOGAN??? si mai am o intrebare. imi pot pune pe logan dimensiunile aste?? ..:: 195/55/16 ::.. ????
eddie
Cauta pe internet pe anuntul.ro,la piese auto, dezmembrari Renault.Era unul prin spate pe la SelGros Berceni,care desface numai Renault-uri.
Pentru dimensiunile rotii,cauta cu search,pentru ca s-a discutat mult pe tema asta,exista un tranformator de dimensiuni,sa vezi daca se pot pune anumite dimensiuni in locul altora si care este eroarea de citire pe kilometraj dupa aceea.
serginho
ok.

P.S.>> de ce ti-ai schimbat avatarul??era mai frumos celalalt. <<
petre 1
Desi topicul e mai vechi iti arat ce jante am ales eu
eu.http://www.masini.ro/forum/viewtopic.php?t=9866&postdays=0&postorder=asc&start=20
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.