Help - Search - Members - Calendar
Full Version: m-am hotarat
Masini.ro Forum > Marci de masini > Marci de masini > Dacia > Logan Berlina/MCV/Pick-up
serginho
Buna seara!am si eu o intrebare cu referire la vopsirea unor elemente ale caroserie.vreau sa achizitionez in maxim 1 luna de zile Logan MCV.as dori sa imi spuneti daca se poate ca sa dau comanda la concesionarul auto,atunci cand fac comanda, ca unele parti ale caroseriea sa fie in coloarea masini(elementele de plastic de pe masina sa fie vopsite.spre exemplu oglinzile,bara fata-spate,manerele usilor, etc). aceasta ar fi dilema mea. va rog sa imi raspunde-ti cat se poate de repede.Multumesc

blush.gif blush.gif blush.gif
danmatyas
nu cred ca poti.poti opta pentru elemente exterioare in culoarea caroseriei daca ai asa ceva pe lista de optionale sau in pachetul de optiuni pe care-l cumperi.
serginho
dar am vazut pe anumite loganuri ce am enumerat mai sus ,,, in culoarea masini..!!!
Mihai87640
cand comanzi masina poti sa comanzi si optiunea asta. Inseamna ceva in plus probabil. Sau poate e disponibila incepand cu un anumit nivel de dotare. Intereseaza-te. Sigur e posibil. Nu e f scump si e chiar mult mai frumos.
Nu-mi plac masinile care au elementele enumerate de alta culoare.
serginho
nici mie. sunt foarte hidoase si oribile.va multumesc.daca mai stiti si altceva ce ar trebui sa stiu la achizitionarea unui Logan MCV, va rog sa imi spuneti. mersic biggrin.gif
serginho
stiti cumva cum se poate monta o alta interfata la bord?? spre exemplu asta.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.