Help - Search - Members - Calendar
Full Version: FIAT PANDA LA 7100 E-PARERI?
Masini.ro Forum > Marci de masini > Marci de masini > Fiat
liviu100862
Am vazut reclama la fiat cu 7100 E si as vrea sa stiu ce pareri aveti?Vreau o masina cu consum mic cu care sa fac saptamanal un drum de 176 km si fara prea multe bagaje decat strictul necesar pentru o familie.Vreau sa stiu de la posesori daca sunt intradevar corecti cat e de usor de intretinut un fiat in general si la prima verificare cat dai cu aproximatie.
Ionut45405
Panda mi se pare ideala in oras, pentru extraurban e mult mai potrivita o masina mai mare.
Pretul a fost obtinut printr-o configuratie mai saraca (de ex lipsa servodirectiei electrice din dotarea standard).
liviu100862
se pare k nimeni nu conduce panda sau k nu are idee ce fel de masina e?nu am cerut mare lucru decat cheltuieli cu ea ,consum real si altele dar asta e.
C Z R
O masina absolut excelenta care merita mai mult decat este considerata.
E una dintre masinile mele preferate. iar impreuna cu motorul multijet 1.3 70cp este una dintre masinile premiate si cu adevarat economica, dinamica si deosebita.
Reviziile nu costa mult, este o masina fara probleme si care merita.
liviu100862
multam fain Alex!sper sa corespondam cumva.eu ce sa zic.saptamana ce vine ma duc la un test si daca o plac o iau.dak ma frig.dau de stire.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.