Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Preschimbare talon
Masini.ro Forum > Masini.ro > News/Noutati
octavian90591
Au spus aseara la stiri, ceva legat de preschimbarea taloanelor auto emise pana in 1997; nu am prins toata stirea,dar am retinut clar ca nu era vorba numai de masinile cu nr vechi ( de genul 1-B- 24561 ) ci si pt cele cu nr noi dar cu talon emis pana in anul respectiv ( 1997 )
Stie cineva concret cum sta treaba?
marius96537
si eu am prins tot un pic si am inteles ca se schimba taloanele de tip vechi alea cartonate si cele care nu au elemente de siguranta cum au astea noi!!de normal ca doar autovehiculul este vaca de muls a guvernului!!!
eddie
Se schimba taloanele dinainte de 1997.
Nu cred ca mai sunt posesori de taloane de carton.
In 1994 si 1995 am avut taloane asemanatoare cu cel actual,dar era totusi diferit.Despre alea cred ca este vorba.
Taloane pentru numere vechi nu mai exista pentru simplul fapt ca masinile acelea au fost radiate automat.
Dokken
Ma folosesc si eu de acest topic pentru a intreba care sunt pasii pentru preschimbarea talonului auto la schimbarea domiciliului din orasul X in Bucuresti (sector 3). Multumesc mult!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.