Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Honda cr-v facelift
Masini.ro Forum > Marci de masini > Marci de masini > Honda
Miki61734
Dragii mei forumisti...sunt convins ca toti stiti de aparitia noului cr-v!!!Un SUV superb din punctul meu de vedere. Haideti sa discutam putin despre el. Iulian, ce ne poti spune din departata America...cum a fost primit acolo? Oricum cr-v-ul vechi a fost unul din cele mai mult vandute suv-uri anul trecut.

Daca vreti va pot pune niste poze la un moment dat.
eddie
Se pare ca in America nu a fost primita bine,iesind ,,mai sifonata la teste decat vechiul model' si nu se va vinde acolo,asa ca noul CR-V va fi vandut numai in Europa.

http://www.protv.ro/filme/promo-honda-cu-n...-pro-motor.html
Eduard RO
Din fata arata ca naiba.Gura aia deaereisire de sub faruri trebuia mult mai ingusta.Fara suparare da chiar arata ca naiba.
Doc
Si in ce sens a iesit mai sifonata?? Eu am condus noul model si de altfel sunt posesor de CRV-ul vechi.

As vrea sa stiu intai parerile voastre si dupa aia va spun exact ce diferente apar intre cele 2 modele.
Miki61734
Sambata trecuta am facut test drive la Bucuresti....a fost un cr-v executiv,2.2 i-crdi.Deci, "botul"definitiv urat..putea sa fie mai frumos...nu stiu dde ce naiba l-au facut asa.In habitaclu, scaune super confortabile, spatiul mult, in spate scaune mobile inainte/inapoi si rabatabile. Portbagaj suficient de mare. Bord, volan, schimbator de viteza superbe. Motor impecabil care aproape nu se aude in mers in schimb la relanti iti dai seama ca e diesel.Am mers cu ea pana la 195km/h si mai avea destul de mult loc de viteza.Frane destul de moi, stabilitate impecabila pentru un suv, directia si suspensie soft. Singurul lucru care m-a dezamagit era faptul ca nu are trapa ci doar luminator si faptul ca deja dela viteza de 145km/h se aude foarte tare vantul de afara.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.