Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Chevrolet Captiva
Masini.ro Forum > Masini.ro > News/Noutati
Vlad95335
Ce parere aveti? pe mine unul m-a incantat foarte tare. Nu stiu cat castiga la capitolul fiabilitate,dar parerea mea este ca rupe piata suv-urilor,prin pret in primul rand,care este de 17000 cip. ESP-ul este oferit in echiparea standard ca si HBA ( Hydraulic Brake Assist), DCS ( Descent Control System ) si ARP ( Active Rollover Protection) dar si 6 airbag-uri, climatizare, radio-CD. [/img]
Vlad95335
Interiorul lasa putin de dorit cred eu,dar nu e rau..
James Kilowatt
Deocamdata nu se vinde inca versiunea diesel, asa ca are un handicap major. Din cate stiu in Ro nu e disponibila nici pe GPL.
Iar cand vor scoate dieselul sunt curios daca mai ramane la 17k CIP.
Vlad95335
si din spate.. (arata mai bine pe culori inchise biggrin.gif )
Vlad95335
da momentan este disponibila versiunea pe benzina,de 2.4L si 136 cp. au facut un test drive si la un V6 230cp dar nu stiu ce sa zic.. si eu sunt curios de varianta diesel de 150cp
Lucas
Pot sa spun ca arata bine in realitate. E una in oras. evident masina de test-drive a dealerului. Nu e foarte impozanta dar e super ok.
Dan52141
afara arata bine dar interiorul, ca design pe mine nu ma atrage de loc, ma refer in special la consola centrala
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.