Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Skoda Octavia 2 elegance
Masini.ro Forum > Marci de masini > Marci de masini > Skoda
cezar99881
Doresc sa-mi cumpar o Skoda octavia 2 superb, tdi 1.9 105 cp va rog sa imi spune-ti daca exista ceva in plus fata de echiparea standard si ce asi putea obtine in plus de la dealier, poate stii mai bine faruri xenon h7?
bebeko
NU exista Skoda Octavia 2 Superb !!!! Este sau octavia sau superb !!!
DORU
Bine ai venit pe forum !

In cazul Octaviei 2 TDI 105, cel mai bine ar fi sa iei legatura direct cu dealerul OPEN Service si astfel sa obtii informatiile care te intereseaza. Acceseaza site-ul oficial Skoda sau al oricarui dealer Skoda pt orice detalii legate de preturi.
TLS-09
Iar pentru ce poti obtine in plus de la dealer:depinde de aptitudinile tale la negociere, dar si de dealer.
cezar99881
Am gresit eu cand am scris ca este superb dar nu; este octavia 2 elegance si am fost si la dealer dar mai mult de presuri si aparatori de noroi nu prea imi mai fac discaunt la alceva.
Voi ce parere aveti?
Care ati cumparat deja o Octavia.Dealerul spune ca masina are deja un discaunt de 800 euro dar acesta eu stiu ca este facut de fabrica.
Doar niste presuri si aparatori de noroi care nu depasesc 60 de euro atat sa fie?
Astept un raspuns din partea voastra. Va multumesc
F L O R i N
Cezar,dupa cum ti am scris in MP redau si aici si spun ca mie nu mi au dat absolut nimic cei din Ploiesti macar un breloc cu Skoda si eram cat de cat multumit.Cum spunea si TLS depinde cum negociezi cu ei ca resurse de a face un discount cred ca exista cam pe la toti dealerii nu numai pt covorase ci si pt alte chestii mai importante.
cezar99881
Multumesc de raspuns, sambata merg la Bacau, acolo voi semna contractul in schimb cei de la Iasi imi fac discaunt la vopsea si covorase care este si asta vre-o 340 de euro.
Dar la Bacau nu imi fac nimic discaunt dar in schimb imi convine avasul care il dau mai mult ca la Iasi. Am sa vad ce rezolv pe loc acolo pana acum am vb. cu ei prin tel.
Sper sa primesc ceva in plus la negociere.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.