Help - Search - Members - Calendar
Full Version: LOGAN 2 masina care nu va depasi 4000 euro
Masini.ro Forum > Masini.ro > Masini.ro
Adrian81432
Vesti proaste pt romanasi.. Masina va fi fabricata doar in India si China la acest pret in timp ce in Europa, pretul va fi mai mare ( echipata mai bine si cu norme de siguranta mai mari)
In alta ordine de idei in 2009 dacia lanseaza o varianta 4*4. Credeti ca va fi un succes?? Avand in vedere ca pretul de achizitie va fi mult sub concurenta.
florin55503
s-a mai discutat. vezi la news
Lucas
Nu cred asa ceva. Adica si sa fie 5000 E loganul 4x4 ...tot nu cred...pai acuma platesti 7000 E pe un logan fara aer conditioant , fara jante de aliaj , etc...si ei in 2009 vor baga la aprox. 5000 E jante pe 18 ( cam asa cred ca is alea din poza) , 4x4 , etc ?
Adrian81432
Poate m-am exprimat gresit.. nu varianta 4*4 va fi 4000 euro ci loganu 2. Cu dacia 4*4 a fost o simpla precizare ca apare in 2009
Vlad95335
cand o arata asa Loganul, eu o sa-mi tai ... si mi le pun pe masa. biggrin.gif sa fim realisti.. varianta 4x4 nu cred ca o sa aduca ceva schimbari pe la caroserie.. in cel mai extrem caz,poate un scut ceva,si niste praguri,montate pe caroseria actuala.. dar mira-m-as... in legatura cu loganul 2 de 4000E..nu stiu ce sa zic. sa-l vedem mai intai,sa iasa pe piata si apoi ne dam si cu parerea. fiindca si Loganul inainte sa apara il ridicau in slavi,ca apare masina de 5000E,si uite la ce sume s-au ajuns. ma gandesc ca or mai fi gasit baietii sa scoata ceva de pe masina,si anunta ca o scot la 4000E. probabil bancheta din spate e optionala sau ceva de genul asta tongue.gif .. blush.gif
ivghenie74744
Acelasi lucru se discuta aici:
http://www.masini.ro/forum/viewtopic.php?t=14472
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.