Help - Search - Members - Calendar
Full Version: bestbuy in 7500E
Masini.ro Forum > Masini.ro > Versus
Rus99659
De ceva vreme ma gandesc sa-mi iau un PUG 307 SN (2002-2003), diesel!
Ce parere aveti despre 307?
Este o masina fiabila? Este economica? Te scoate din greu?
Deci as avea nevoie de o masina care sa m-ajute in cazuri extreme (intersectii aglomerate Cj, depasiri scurte in care sa nu ma fac saltea ca nu ma ajuta masina)! As vrea sa fie o masina care sa nu pape mult si de care sa ma pot folosi! Imi place 307, mi s-s pus pata pe el, are un design frumos insa din pacate nu stiu cum merge! N-am condus inca!
Imi place de-asemenea ca are o tinuta faina si "sta in picioare" destul de bine! Parerea mea...
Voi ce parere aveti?
Gasesc ceva mai bun si mai frumos in 7-7500 E?
Multumesc!
florin55503
puncte forte: spatiu mare, multe spatii de depozitare, foarte manevrebila, frumoasa, motoare orientate spre confort. chiar si cel pe benzina de 1.6 are o orientare vadita spre confort. in oras e o masina care face toti banii. ideal ar fi ca orasul sa nu aiba gropi.

puncte slabe: eu am motorul 2.0 hdi. service scump in buc (in alte parti am inteles ca e rezonabil), amortizoare spate schimbate in 68.000 de km de doua ori. bucse care cedeaza mai repede decat la alte masini. mai nou mi se aprinde si mie si unei colege enviroment fault si baietii de la eurial cam dau cu presupusul (eu nu merg subturat, nu i-am bagat motorina proasta etc). mi-au spus ca e catalizatorul , l-au schimbat degeaba. am niste pocnituri in motor si la fel marii mecanici de la eurial dau cu presupusul.
Baby Blues
Eu zic sa alegi prima masina din semnatura a lui Florin biggrin.gif . Daca vrei si motive le vom spune dar este plin forumul de ele biggrin.gif biggrin.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.