Help - Search - Members - Calendar
Full Version: soft diagnosticare
Masini.ro Forum > Marci de masini > Marci de masini > Opel
Valeriu Razvan61497
Salut baieti care stiti sa imi spuneti si mie numele programului care se foloseste pentru diagnosticare masinii cu ajutorul calculatorului. Banuiesc oricum ca sunt mai multe softuri asa ca as dori sa le stiu pe cateva mai bune .

Va multumesc.
malin34426
Se gasesc foarte multe oferte pe net.
Valeriu Razvan61497
ok ok dar da-mi un nume sa stiu ce sa caut biggrin.gif
mihai79646
Vezi ca userul 'iso' de pe opelclub are de vinzare interfata+program,la vreo 200 ron parca;iti trebuie laptop cu seriala nativa sau cartela pcmcia-seriala,nu merg adaptoarele usb-serial
Valeriu Razvan61497
Mersic esti absolut sigur ca nu merg pe usb? Ca am un laptop dar nu are serial ci numai usb si nici pcmcia.
Damian53219
cumpara unu care sa le aiba! :angel:
Marcel3
Hi,legatura USB nu este compatibila !
Iti este necesara o cartela PCMCIA- COM sau daca laptopul este mai vechi poate ca ai o priza de contact 9 picioare (barbat) si atunci te legi duirect la
calculatorul tau .
SOFTURI :
GM Mode 22 Scan Tool
OBD Gauge for PalmOS
OBD logger
OBD-II ScanMaster
OBD2crazy.com
OBD2scantool
pyOBD
Linux
Real Scan
Digimoto
ElmOScan
PCMSCAN
ProScan
Sper ca iti sunt deajuns aceste softuri .Pretul informatiei este :
SA NE TII LA CURENT CU REUSITELE !!!!!
Sper sa primesti conditiile
Succes !!!
beer.gif
Valeriu Razvan61497
Multumesc mult de informatii am la la laptopul asta numai un tv out care este mama nu cred ca merge reconfigurat. sa gasesc softul si cablurile si sa vad ce o iesi mersic mult oricum si accept conditiile biggrin.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.