Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Concurs !
Masini.ro Forum > Marci de masini > Marci de masini > Skoda
Madalina99462
Am intrat ieri pe aviamotors.ro si au pus un concurs.

Mi-au placut premiile: niste seturi de frumusete pentru Skoda - sampon masina, spray tapiterie, silicon, alichid de parbriz si altele, nu mai stiu exact. blush.gif

Credeti ca se dau premiile? astia sunt seriosi? merita sa ma bag in concurs?

nu am mai vazut concursuri online la altii.... imi place ideea.
DORU
AVIA e firma serioasa, deci nu-i suspectez de nimic "necurat". Eu voi participa!
admin
Este ok mesajul si concursul:) Nu e reclama sau alta chestie care ar incalca regulile forumului.
Bogdan84367
Da asa este , subscriu la parerea lui Doru despre AVIA si anunt ca si eu voi participa, asadar succes celorlati concurenti!!
grenouille
sa vedem daca imi da sora-mea acceptul - am o poza super beton cu ea spaland masina (daca vedeti o fata mishto in pantaloni scurti si bluzita o votati da?? e sora-mea!) si scriem si noi....
mike.omega
Si noi cu ce ne alegem?! :shifty:
grenouille
cu o poza cu autograf de la sor-mea...
si poate cu o plimbare cu skoda lu sor-sa lu sor-mea :angel:
Bogdan84367
Cu ea inauntru? Ma inscriu. Sper sa fiu singurul :boxing:
Daniel65671
Am o veste buna si una proasta:

Vestea buna e ca v-am vazut si v-am votat.

Veste proasta e ca m-am inscris si eu!

P.S. Sa stiti ca nu v-am bagat strambe, pentru ca v-am votat inainte sa ma inscriu.
Bogdan84367
Mult noroc si multumim ptr voturi!! Oricum toti suntem niste castigatori din momentul in care am hotarat sa ne cumparam o skoda. Atentie!! Nu lucrez la ei! Bafta tuturor!!!
Bogdan84367
Mai fratilor nu mai insistati cu voturile acelea pentru concurs, nu mai fiti asa disperati sa castigati caci premiile nu se dau pe baza voturilor, bine se iau in calcul si ele insa au o pondere mai mica, cititi regulamentul concursului si mai linistiti-va putin si lasati softurile generatoare de ip-uri, putina decenta nu strica!
DORU
Chiar !
Unii au fost votati de toata tara ... biggrin.gif
grenouille
noi nu gasim poza sad.gif
Mariacu
Si eu care intru in fiecare zi pe site sa vad poza.... down.gif

Pana acum numai pe Doru l-am vazut! biggrin.gif
Daniel65671
La cati suntem inscrisi (doar 9), nu m-ar mira sa ne premieze pe toti, pentru ca nu suntem 90 sau 900, iar premiile sunt simbolice.

Si apropos de premii, tocmai de aceea nu vad rostul mobilizarii masive de forte votante si incrancenarii pentru a castiga, ca, de fapt, totul e de amuzament intre noi.

Mai relaxati-va, fratilor, si nu uitati sa va mai si bucurati de viata.

Va doresc un week-end placut.
Bogdan84367
Exact! Subscriu!!! Mai incet cu voturile alea ca nu va premiaza cu o excursie in strainatate cum este acum moda sau mai rau cu o masina.Relaxati-va oameni buni!!!Bine spus Daniel!!
Daniel65671
Baieti, mai lasati sa se odihneasca muschiul, ca au prelungit termenul pana pe 2 martie!

(Acest mesaj ar fi fost bine de postat chiar pe Avia)
Daniel65671
A castigat cineva?
DORU
Cu siguranta ca da, dar inca nici unul dintre noi...
Radu97668
Unde vor fi afisati castigatorii? Sau cum vor fi ei instiintati?
Daniel65671
A aparut lista pe site-ul Avia, plus mesaj personal pe adresa de intenet.

Felicitari pentru castigatori si pentru Avia, pentru ca Avia i-a premiat pe toti participantii.
DORU
Unde este lista asta? E bine ascunsa, ca eu n-am gasit-o... :angel:
Daniel65671
Apasati pe Skoda Roomster rosie ca sa dispara si apar de dedesupt celelalte rubrici, inclusiv concursul.
DORU
Mai ce vrajitor esti, am descoperit-o ! blush.gif
Daniel65671
Vezi sa nu raceasca!

(Adaptare dupa: Maestrul a descoperit un nou talent si acesta a racit...) blink.gif
Radu97668
Eu nu am primit niciun mail. sad.gif
Si figurez pe lista lor.
Daniel65671
Dar, la inscriere, ai dat vreunul? Oricum, daca esti pe lista, nu cred ca te refuza cineva.
Radu97668
Pot sa afirm cu mandrie ca sunt unul dintre castigatori (locul 2). Premiul: odorizant auto, spray cu silicon, spray pt curatarea tapiteriei, sapca Avia, pix Avia, 2 agende Avia, calendar Avia, bricheta Avia
bebeko
Mda, premii adevarate ... biggrin.gif
piciul
OOOOOOOOO avem castigatori,sa vedem cu ce il rasplatesc castigatorii pe piciul pentru voturile acordate acestora beer.gif biggrin.gif
Daniel65671
Pai, stiam de la inceput ce premii se dau. Tocmai de aceea am zis ca nu merita incrancenarea pentru castigarea unui loc pe podium :evil: si totul e de distractie. biggrin.gif
Radu97668
pai chiar a fost de distractie...smile.gif
bebeko
Atunci da , va inteleg ... beer.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.