Help - Search - Members - Calendar
Full Version: O stire care m-a distrat :))
Masini.ro Forum > Masini.ro > News/Noutati
Adoric99416
Este vorba despre o masina facuta pentru a-ti carabani cainele de colo-colo fara sa-ti fie teama de mirosuri persistente prin masina blink.gif biggrin.gif

http://www.autospot.ro/articole/masini_noi...i_de_caini.html

Cum vi se pare, v-ati cumpara asa o masina? Eu am doua pisici, astept din partea lor o gaselnita mai pe gustul meu whistling.gif
ncristi
Ha Ha Ha...de ce sa faci o masina special pentru asta ( care mai arata si ca dracu) cand il poti lega de bara din spate ?
A K U
QUOTE(ncristi)
Ha Ha Ha...de ce sa faci o masina special pentru asta ( care mai arata si ca dracu) cand il poti lega de bara din spate ?


:evil: hmmm, nu stiu...Eu personal prefer animalele, in special cainii, majoritatii oamenilor (care se cheama asa numai datorita mersului biped si vorbirii articulate). Nu as chinui un animal pentru nimic in lume, dar in schimb am o lista mult prea lunga de "oameni" pe care i-as lega de bara din spate a masinii... :death:
guerilla
QUOTE(ncristi)
Ha Ha Ha...de ce sa faci o masina special pentru asta ( care mai arata si ca dracu) cand il poti lega de bara din spate ?


hai mai, ce ai cu cainii? esti rau !
scoate linku din semnatura. nu ai voie cu asa ceva biggrin.gif
ncristi
Era o gluma. Mi s-a parut stupida ideea.

Iubesc cainii si am 3 bucati acasa smile.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.