Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Audi a6 ruginit hahha
Masini.ro Forum > Marci de masini > Marci de masini > Audi
Andrei98379
A vazut careva audi A6 ruginit la semi aripi? blink.gif biggrin.gif din 2002 inca, asa ca, continuati sa va luati audi
florin55503
pune si tu poza sa te credem.

se poate sa fie ruginit. daca masina a fost lovita, aripa schimbata si vopsirea , kituirea s-au facut de mantuiala se intampla chestia asta. ai in dotarea cumva un logan?
mugur27821
Sigur a fost lovit si reparat, stii si tu ca nu se poate.
Andrei98379
Am sa pun poza stati k mie descarcat telu k as fi pus acu poza!!!si nu a fost lovit e vopseaua originala!!! si nu am in dotare Logan am 2 mercedesuri un sprinter 316 si un mercedes w124 250D din 87 si nu are rugina la semiaripi:))))))) biggrin.gif
Andrei98379
Deci aveti poza in fata nu e primul audi A6,A4care lam vazut ruginit !!!
mike.omega
Atunci spune-ne si noua pe ce drumuri desfundate a umblat masina asta smile.gif
Acele puncte de rugina au aparut in urma pietricelelor sarite de la roti, se intampla la orice masina care nu are protectii de plastic pe tot pasajul, extern, rotii :angel:
Andrei98379
NU cred ca de la pietricele pt mai are si in alte zone de rugina in alte parti masina nu are multi km si e 2002 sau 2003 au am avut un sprinter din '96 si am facut cu el 400.000km si nu avut asa ceva si am umblat prin tara cu el 300.000km pe drumuri de vai.... totusi la audi A6 2003 hmzz nu stiu ce sa zic dar aveti grija ce masini luati nu zic sa nu luati audi A6,A4dar daka de pe acum au rugina in 10 15 ani nu o sa mai fieee!!!scuze dak oftic pe careva :angel:
eddie
Urmele alea sunt facute de pietre,asa ca las-o mai usor !
Ai deja 2 raspunsuri la fel,sper sa nu mai continui cu nu stiu ce ,,nu ca asa si pe dincolo....'',OK ?
Andrei98379
Am sa mai fac niste poza sa va demonstrez ca nu ee de la PIETRICELE! blink.gif
TLS-09
La muchia aripii si eu zic ca sint pietricele insa pe prag nu stiu ce sa zic.Inclin sa cred ca a fost lovita si reparata aiurea.
ionut83652
de aceiasi parere pietricele sau alceva nu exista la audi sa se intample asa ceva in conditii normale (doar dac na fost lovit)oricum e calr ca a sarit ceva acolo de a aruncat vopseaua si eu am avut audi din 96 si lam dat in 2005 si credema ca nu aveam nici o urma de rugina ci doar niste pete alpe pe capota unde au mai sarit petricele (griblura) dar nu au ajuns la tabla are multe straturi protectoare (cel putin 3 ) ala sigur o vrut sa plece patinand pe pietris alfel nare cum!
florin85222
ptr prietenul cu mercedesurile........................lasa-ne farte cu ruginaturile noastre .....ce te oftici ca nu iti da nimeni dreptate. mai bine un a6 ruginit decat mercedesurile tale.........una duba si alta pensionara
serginho
am vazut si eu saptamana aceasta un Auci A6, 2003, visiniu.Avea foarte multe puncte de rugina. inclin sa cred ca Audi este mai varza ca Loganul. biggrin.gif

Imediat o sa pun si 2-3 poze
serginho
Priviti si minunati-va
serginho
alta...... ambele sunt la partea superioara a parbrizului....
florin85222
daca te uiti un pic mai bine ai vedea culoarea de sub vopsea adica un chit alb.......daca te pricepi un pic la masini......ceea ce ma indoiesc.......ar trebui sa sti ca ala original e gri .
ce are masina asta e de la vreun accident si mana de lucru e romaneasca.................
serginho
QUOTE(florin85222)
daca te uiti un pic mai bine ai vedea culoarea de sub vopsea adica un chit alb.......daca te pricepi un pic la masini......ceea ce ma indoiesc.......ar trebui sa sti ca ala original e gri .
ce are masina asta e de la vreun accident si mana de lucru e romaneasca.................


in caz ca nu ai ochelarii la ochi....uita-te la a 2-a poza mai in dreapta si o sa observi RUGINA adevarat. deci eu am vazut cu ochii mei rugina. si acolo nu erau singurele probleme.era cam pe toate masina.era si chit, cum ai spus tu. am observat lucrul asta, dar era si multa rugina.

Concluzie: nu va luati Audi. :puke: :puke: :puke:
HalbaSus
Si pe langa rugina nu avea cumva si multe lufturi A6-le ala ? biggrin.gif Oricum cred ca ai convins pe toata lumea, nimeni nu o sa-si mai ia audi de-acum.
A K U
QUOTE(HalbaSus)
Si pe langa rugina nu avea cumva si multe lufturi A6-le ala ? biggrin.gif Oricum cred ca ai convins pe toata lumea, nimeni nu o sa-si mai ia audi de-acum.


biggrin.gif Ai dracu' prostii astia de nemti cu Audi-urile lor ruginite. Ii bate Loganu' la fund cu calitatea fabricatiei oricand. Gata, nu mai vreau Audi, pe mine m-a convins... bicycle.gif
adi45619
deci vecinul tau si-a luat audi si tu il parasti pe net ca a luat masina ruginita. urat, monser, urat! :puke:
Traian89565
QUOTE(Andrei98379)
A vazut careva audi A6 ruginit la semi aripi? blink.gif biggrin.gif din 2002 inca, asa ca, continuati sa va luati audi


tati, lasa-ma cu "ruginitura" mea si stai tu cu minunile tale, sunt curios care e mai fericit biggrin.gif
florin85222
baietzii astia care critica audi-urile au dreptate masini....naspa...................sigur sunt mai bune loganurile lor.........
asa e omu la invidie .....ride de masina vecinului in timp ce el se plimba cu bicicleta
Mariustom
Dragi posesori de Audi, nu fiți cei ce sar în apă după piatra aruncată de ... cineva.
Arătați că sunteți altfel. Sincer.
M-am plictisit de replicile voastre. Nu fiți la fel.
adi45619
Si tu cam ce-ai face daca ar veni unu' sa-ti spuna ca focusul e o janghina?
mike.omega
Domnilor, faptul ca o masina, fie ea si un Audi, are rugina sau vopsea sarita poate fi un lucru normal daca a fost reparata prost si de mantuiala. S-a explicat pe acest topic care ar fi cauza deci nu vad unde e problema smile.gif
adi45619
E tare felul in care 007 asta a prezentat poza. 'Dovada ca rugineste!'. S-a strecurat pe ascuns, ca un paparazzo, pana la masina si a facut repede cateva poze 'compromitatoare'. biggrin.gif Dupa care a sarit in Mercul din '87 si fuga la internet cafe cu 'materialele'. biggrin.gif
MotorHead
E interesanta sensibilitatea asta a posesorilor de Audi... In mod normal, cand un no-name (no offence to the topic starter) te "ataca" nu ar trebui nici macar sa clipesti biggrin.gif
florin100053
care spuneti ca ati vazut audi-uri ruginite ati vazut in gura.va spun eu.nici audi din 1975 nu am vazut ruginit.numa alea care au fost lovite si lucrate de mantuiala,asa ca gura mica si nu mai vorbiti prostii.in audi tabala e prelucrata,galvanizata,nu ca in logan putreda dupa 2 ani sau in mercedes ca bagi pana prin caroserie.fortza audi
florin85222
nu cred ca ar trebui sa ne mai agitam asa din cauza unuia care baga batul printre gard......da ce sa faci asa suntem noi astia cu cerculete in creier mai patimasi..............................apropo fara sa dau o atentie deosebita amanuntului am observat ca posesorii de audi fie ei din 75 sau 2007 se respecta reciproc in trafic ..................
Cristi2
fain ar fi sa ne respectam cu totii, si pe forum si pe sosea...
Traian89565
QUOTE(florin85222)
nu cred ca ar trebui sa ne mai agitam asa din cauza unuia care baga batul printre gard......da ce sa faci asa suntem noi astia cu cerculete in creier mai patimasi..............................apropo fara sa dau o atentie deosebita amanuntului am observat ca posesorii de audi fie ei din 75 sau 2007 se respecta reciproc in trafic ..................


audi rullz smile.gif
Mariustom
QUOTE(adi45619)
Si tu cam ce-ai face daca ar veni unu' sa-ti spuna ca focusul e o janghina?


Simplu. Dacă este o persoană cunoscută mie îi cer să dovedească asta, dacă n-o cunosc, o ignor.
Eu încerc să-i fac educație copilului meu, nu altora. Nu sunt răspunzător pentru lipsa bunului simț la alții.
Asta am vrut să zic. Cine a deschis topicul nu a fost "elegant" în aprecieri și descriere. Și asta nu trebuia urmat de replicile dvs, atât de vehemente.
Dani70306
Nu mi s-ar fii parut un topic dechis cu rautate daca omul incerca sa ne arate rugina la audi intr-un mod mai elegant, dar cel mai mult ma enerveaza ca a si dat repede o concluzie: "asa ca, continuati sa va luati audi". :minigun: foarte tare frate.
serginho
auzi tu. Audi !!!!!! ha ha ha biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
adi45619
Da ha, ha, ha, smile.gif ia-ti tu prestige- ul ala si pe urma o sa vedem pe forum inca un topic de genul 'ce defect sinistru am mai descoperit la logan'. ha ha ha.
adi45619
QUOTE(Dani70306)
Nu mi s-ar fii parut un topic dechis cu rautate daca omul incerca sa ne arate rugina la audi intr-un mod mai elegant


Mai elegant trebuia, exact. E vorba de Audi, nu? biggrin.gif In loc de atentie pt orgoliu meu nemasurat, m-am trezit cu poze. Insolentul! :minigun:
florin85222
gata fratilor....................nu il mai bagati in seama .face asta doar ca sa enerveze
serginho
hopa mei rautaciosilor. simpatizez aceasta marca de masina.nu am nimic cu ea. am vrut doar sa vad cum reactionati. blush.gif
adi45619
QUOTE(florin85222)
gata fratilor....................nu il mai bagati in seama .face asta doar ca sa enerveze

Da florin, stiu, smile.gif dar nu strica putin misto.
HalbaSus
Rugineste... nu rugineste... aici se inchide.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.