Help - Search - Members - Calendar
Full Version: radio casetofon philips car 400
Masini.ro Forum > Marci de masini > Marci de masini > Opel
berchimis92740
am ramas fara baterie la opel vectra b si acum casetofonul imi afiseaza mesajul SAFE. am codul in car pass-ul masinii,5548, dar nush cum sa-l introduc.am butoane de la 1 la 6 si nu ma descurc.ma poate ajuta cineva va rog???multumesc
eddie
Vezi ca s-a mai discutat asta aici
cristian95382
QUOTE(berchimis92740)
am ramas fara baterie la opel vectra b si acum casetofonul imi afiseaza mesajul SAFE. am codul in car pass-ul masinii,5548, dar nush cum sa-l introduc.am butoane de la 1 la 6 si nu ma descurc.ma poate ajuta cineva va rog???multumesc


Da un search acolo sus si o sa gasesti un topic unde sa mai discutat despre asta si cum trebuie sa faci, nu area rost sa tot repetam la infinit aceleasi probleme. Succes!!
berchimis92740
mersi,nu observasem:D.o sa ma uit
berchimis92740
gata nu era mare lucru dar nu ma pricep.multumesc pentru indrumari si ptr link
ioanvasile66
salut.
va rog sa ma ajutati si pe mine cu aflarea unui cod de la un radio cas philips car 400.
are seria pe sasiu GM 040013042986 fiindca am ramas fara baterie si imi cere codul
am incercat sa introduc codul dar imi apare SAFE iar pe urma imi apare 10 _ _ _ _.
va multumesc.
bobofunny32
salut
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.