Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Noul Hyundai Coupe
Masini.ro Forum > Marci de masini > Marci de masini > Hyundai
V L D
Astazi am trecut prin fata unui showroom Hyundai si am vazut inauntru noul Hyundai Coupe . E super masina Cea mai ieftina este in jur de 17500 cip cu un motor de 2,0 143CP. Din cate am inteles la Hyndai se poate monta un cip de putere si nu pierzi garantia . Am gasit si cateva poze pe Hyundai-motor.com.
Ce parere aveti beer.gif .
V L D
Alta
V L D
Ai alta impresie cand vezi masina live din poze nu pare cine stie ce dar eu zic ca este. Ce parere aveti ? Sunt bune are cineva?
G a B o S
mah, masinia daca e la fel ca cel de dinainte, in principiu e buna, numai ca sunt cateva probleme :

1. service execrabil, un prieten de al meu, tot cu un coupe, a lovit bara spate, si a mers cu ea fara bara vreo 2 luni cam asa.

2. ai de asteptat, ma tenta si pe mine la un momentdat, si am fost sa il vad dupa salonu cu "zilele de tuning" unde il adusese tziriac, si vorbisem in prealabil cu un baiat de la reprezentanta din expozitiei.
tipu ma cheama, si cica , stiti aveam impresia ca il avem in showroom, dar nu mai este, si stati sa vad daca il avem in parcu auto, si nu gaseste nimic. ma rog plec de acolo dupa ce face o discutie de leasing, si abia dupa 5 6 saptamani ma suna sa imi spuna ca le vine unu cam in 4 5 zile si daca vreau sa il vad. (le am zis k nu mai sunt interesat ca plec din ro)

deci in principiu, seriozitatea lor lasa de dorit, masina e buna, dar in mod inevitabil o sa ajungi si prin service, ca d aia e masina, si dupa :bash:

in locul tau nu as renunta la octavia aia sub nici o forma, nu cred ca se merita.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.