Help - Search - Members - Calendar
Full Version: piese de lada care doreste
Masini.ro Forum > Marci de masini > Marci de masini > Lada
mihai99075
salut am citit printre topicuri ca o parte din voi luati piese de la targuri,daca va intereseaza eu am om care aduce de afara,am facut acest topic pentru ca am scris si in altele si nu a raspuns nimeni, daca vreti sa ma contactati in legatura cu piesele si sa vb si despre reparatii la masina lada uitati adresa mea de mess t_z_o_t_z_o_i_u sanatate si conduceti cu grija :bandit: biggrin.gif beer.gif beer.gif beer.gif
mihai99075
sau daca nu vreti pe mes lasati mesaje zi aici:D
Horia49540
de unde le aduce? sunt originale?
ar fi bine mai multe info
multumim :wave:
mihai99075
le aduce din afara,de la bulgari si de la rusi,sunt piese originale
Horia49540
interesant...daca sunt de la rusi si nu de la bielo-rusi sau ukrainieni sau mai stiu eu ce e bine
cand voi avea nevoie de ceva eu te voi contacta
mersi :wave:
cosmin - constantin88637
Salut baietzi, nu stiu daca ma incadrez bine in topicul asta, dar am zis sa nu mai deschid inca unul, as vrea sa aud ceva preturi la o curea de transmisie pt un motor 1300, shi unde as putea gasi furtune pt benzina pana in pompa shi din pompa in carburator caci de dacia sunt prea mici.
Va multumesc!! biggrin.gif
Mariustom
D-le Cosmin - Constantin, există un topic deschis anume pentru prețuri la piese de Lada, aici: http://www.masini.ro/forum/viewtopic.php?t=14144
Acolo vă rog să puneți întrebări despre prețuri din magazine și piață, fără anunțuri evidente de vânzări.

Deoarece aici s-a deschis topicul pentru un anunț mascat de vânzări, se închide.
Clona nu am văzut-o whistling.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.