Help - Search - Members - Calendar
Full Version: MAXI-DOT - Problema O2
Masini.ro Forum > Marci de masini > Marci de masini > Skoda > Octavia 2
Ungur98013
Deci am masina din ianuarie si acuma am o problema ! Am maxi dot pe O2 , si din cand in cand imi scade intensiatatea la lumina in el , adik aproape ca nu se mai vede , revine si iar scade , apare asa sters ... da nu totdeauna ... acuma am patit si in oras si in afara :| Si nu cred ca e de la gropi ca ma incercat sa vad daca isi revine .... si pe drum bun ma iface figuri , si nu stiu dece : (( MErsi !
_Constantin_
Poate e sensibil la intensitatea luminii? Sau invers, adica daca bate lumina in el... nush... nu prea imi vine sa cred ca s-a stricat asa repede. In orice caz trebuie investigata problema. poate seniorii Skoda au un sfat mai competent. arigato.gif beer.gif
robert92637
Se poate sa fie display-ul defect . Eu am patit la fel la un Opel si l-am scimbat in garantie. Daca ai noroc poate fi o simpla probleme de alimentare. :wave:
Ungur98013
Constantin nu e din cauza luminii ca am patit si ziua si seara :| si pe conditii de atmosfera diferite ! :bandit: O sa trec pe la ei sa vad ce si cum
Robert e posibil si ce spui tu ! MErsi wink.gif
rvm
s-a rezolvat problema?
care a fost cauza?
AlexTM
O fi fost vreun contact slab. Oricum, fiind masina noua, e treaba celor de la Skoda.
Ungur98013
Pai nu mi se mai intamplat fenomenul de atunci asa ca nu am mers cu ea la service tongue.gif Sper sa nu mai apara biggrin.gif Mersi;)
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.