Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Probleme cu CD-ul la PASSAT
Masini.ro Forum > Marci de masini > Marci de masini > Volkswagen
Radu98999
Am un Passat din 2003 adus din Germania si am probleme legate de cd player. nu imi accepta cd-urile. cand bag un CD imi scrie ceva normal si anume: THE CD IS BEING CHECKED. PLEASE WAIT. insa dupa aceea, in loc sa-mi recunoasca CD-ul si sa ma bucur de el tongue.gif, imi scrie: CD ERROR HAS OCCURRED. PLEASE CHECK CD. Iar mesajul asta de eroare mi-l da indiferent de CD-ul pe care incerc sa-l bag. este vreo problema cu cd palyer-ul? e stricat? sau e de la cd-uri? multam anticipat pt ajutor !!![/b]
ionut83652
poi dac ai incercat cu mai multe cduri (originale nu din alea facute pe calc si nuti merg(e o problema din cd palyer
Salcianu94540
Conteaza viteza la care sunt facute cd-urile audio unele cd-playere merg decat cu 4x viteza de ardere. Iti spun pt ca si eu am patit la fel si am zis ca e aparatul de vina, incearca cu un cd original cum a spus si ionut.
STOICA88938
Am avut si eu problema asta cu cd-ul meu. Nu-mi citea cd-urile. Am rezolvat-o prin schimbarea lentilelor (una pt muzica, cealalta pt navigatie) si acum merge super. Du-te la cineva care se pricepe si schimba-le. Bafta.
STOICA88938
Am avut si eu problema asta cu cd-ul meu. Nu-mi citea cd-urile. Am rezolvat-o prin schimbarea lentilelor (una pt muzica, cealalta pt navigatie) si acum merge super. Du-te la cineva care se pricepe si schimba-le. Bafta.
STOICA88938
Am avut si eu problema asta cu cd-ul meu. Nu-mi citea cd-urile. Am rezolvat-o prin schimbarea lentilelor (una pt muzica, cealalta pt navigatie) si acum merge super. Du-te la cineva care se pricepe si schimba-le. Bafta.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.