Help - Search - Members - Calendar
Full Version: :bash: loviti-ma cu niste raspunsuri
Masini.ro Forum > Marci de masini > Marci de masini > Opel
candyman
eu vreau sa imi iau un opel vectra din 2001/02/02; dar vreau sa il iau neaparat nou de la o reprezentanta.... este posibil sa mai gasesc?!?!? blink.gif eu sunt din sibiu...poate ma ajuta localnicii.... dar apreciez orice pont! mersi!
Costanza86138
asa cum si eu vreau un Golf 4 nou... nu cred ca este posibil! Totusi cred ca pe undeva printr-un depozit este posibil sa mai zaca unul sau doua noi! Gandeste-te ca astea-s masini, nu sosete... le dadeau si cu 10% din pret numa sa le dea...
florin55503
nu cred sa gasesti mai ales la noi unde se vinde mai ales pe baza de comanda.
Alex-F1
Dar de ce e chiar asa de NEAPARAT sa fie nou??? Prin Ro n-as prea crede sa gasesti asa ceva si chiar si in Germania sunt slabe sanse (eventual poti da un mail la astia la Opel si intreaba-i pe ei daca nu le-a ramas una in plus), dar una aproape noua n-ar fi buna....adica cu vreo 30-40 de mii de km??? De astea ai avea sanse mai mari sa gasesti pe dincolo....
candyman
of....mai oameni buni ce m-ati descurajat.... sad.gif(( ideea cu una aproape noua...nu-i de lepadat.... dar maxim 20.000 de km as vrea pe ea. insa nu am legaturile necesare sa imi fac rost de una de dincolo...
Tiberiu61940
Pai vorbeste cu unul care aduce masini, ca si-asa iti umbla la kilometraj, spune-i din start cit vrei sa arate, si ai rezolvat problema.
Baby Blues
Ti-o aduce si cu zerro kilometri daca vrei! biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.