Help - Search - Members - Calendar
Full Version: rama aluminiu a4
Masini.ro Forum > Marci de masini > Marci de masini > Audi
Ionut96869
salut biggrin.gif aveti idee cat cat costa o rama de aluminiu care incadreaza geamurile la a4 2003? unele o au unele nu....a mea nu ...culmea :evil:
florin85222
asta ma intereseaza si pe mine cam cat costa si cum se numesc exact .......si nu esti singurul .....nici eu nu am
florin85222
ma intereseaza daca stie cineva cum se numesc ornamentele de nichel de pe rama usilor si cam cat costa la un audi a4 din 2002
HalbaSus
Am unit cele doua subiecte deoarece aveau aceasi tema... si apropo, ma intereseaza si pe mine ca nici eu n-am, ce-i drept a mea e din 2000.
florin85222
prin calitatea dvs de moderator poate reusiti sa aflati......poate aveti mai multe posebelitati..........pupava-s talentul dvs
HalbaSus
Prin calitatea mea de moderator s-ar putea sa-ti dau ban daca nu iti controlezi limbajul :evil: . Sunt moderator, nu agent de vanzari audi.
florin85222
era o gluma daca nu tzia convenit asta e............nu ar trebui sa fi asa suparacios.am vazut glume mult mai proaste .oricum............
HalbaSus
m-ai prins si intr-o dispozitie mai nasoala, in general nu sunt asa suparacios, oricum mi-a trecut supararea beer.gif , saptamana viitoare merg cu masina la service (pentru ceva semibieleta care bate pe partea dreapta) si ma interesez si de acele rame.
florin85222
vezi la ce duce comunicarea??? asa mai merge.........baiat de treaba
vezi cand afli ce si cum si dai de stire .multumiri anticipate
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.