Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Logan 5 Usi
Masini.ro Forum > Masini.ro > News/Noutati
_Theo_
blink.gif ce pareri aveti?http://laroumanie.free.fr/page/Dacia/logan_hayon.html
Skywalker
Una foarte proasta despre Logan, poa' sa-i puna si usi de termopan ca tot nu ma intereseaza.
A K U
Nu pot spune decat :puke: :minigun: :bash: :evil: si altele asemenea biggrin.gif
ncristi
Este veche poza si nu va fi varianta finala a loganului in 5 usi.
_Theo_
asa o fii...dar mie mi se pare destul de reala poza...oricum eu nu inteleg de ce vor sa faca varianta de 5 usi :puke: pierd portbagajul enorm cu care castiga multi clienti si cred ca o sa piarda si din spatiul interior, un alt punct forte al loganului.
V L D
Sincer: BLEAH e oribil, pocit, hidos :puke:
florin55503
varianta in 5 usi va fi pentru america de sud. in europa nu se va comercializa. sau cel putin asa au spus ei
ivghenie74744
atat timp cat sunt impotriva taxei de inmatriculare : LA BAIE CU DACIA !
Alex-F1
laugh.gif laugh.gif laugh.gif no.gif wallbash.gif :minigun: :death: :stretcher: Mai bine nu ma uitam, ca nu cred ca voi mai dormi bine la noapte....sa-mi trag nervu, zici ca-i neterminata masina aia....s-a luat curentu si-au lasat-o asa, ca merge si-asa.... biggrin.gif
George89725
E urat rau.
Eren
eu sunt de parere ca loganul e urat dar pentru cine vrea o masina de familie ieftina e ideal.. dar asta e uraaaaaaaat cu spume !
Skywalker
Reno nu mai face masini frumoase cu erau prin anii 90.
serginho
este urata cu vraci. panarama de maasina
Otto73
Mai urata nici ca se putea.
Chiar sunt bucuros cand vad designeri mai "orbi" decat Bangle.
eddie
Din pacate,eu stiam ca pozele astea,aparute de peste un an, sunt facute pe calculator si nimic nu este real ,asa ca....no comment.
_Theo_
ai putea zice din fericire tongue.gif eu nu stiu daca sunt facute pe calculator... oricum ar fi bine daca asa ar fi
florin55503
am citit in escrementul zilei ca vor scoate in sfarsit si loganul de 5000 de euro. probabil asta in 5 usi va fi
Daniel65671
Nu stiu de ce va mai mirati cum arata, pentru ca inca de la inceput a fost cu spatele ridicat ca o cada de baie. Iar acum nu avea cum sa vina mai jos. Doar ca, parca, au mai scurtat-o de la spate si poate va fi mai usor de parcat in oras.

Am mai spus-o pe aici: si mie la inceput mi s-a parut butucanoasa, dar, cu timpul, m-am obisnuit cu ea. Insa, poate avea alte calitati functionale pe care cumparatorii sa le aprecieze ca foarte bune pentru pretul platit.

E clar ca, atunci cand ai nevoie sa cari televizorul sau butoiul cu varza, de exemplu, te gandesti cum sa-ti incapa in masina si mai putin cum arata masina. (Si MCV-ul arata ca un dric, dar ca utilitara va fi foarte incapatoare.)

Este, totusi, meritoriu faptul ca oamenii se straduie sa gasesasca solutii noi si nu doar de suprafata, cum am facut la Dacia 1300 timp de zeci de ani.

Eu zic: Bravo lor si la mai mare! blink.gif Sau, poate, la mai frumos... blush.gif
florin55503
chiar daca poza e facuta pe calc (data trecuta cand a fost postata poza asta s-a ajuns la concluzia ca e falsa) masina nu prea cum sa arate foarte diferit
Alex110407
dacia ...tot dacie ramane deci :bash:
Ionut72466
Otto vreau sa fac o remarca fara suparare, este parerea ta pur subiectiva ca bangle ar fi un designer naspa, vanzarile spun altceva, cu totul altceva, pana si faptul ca seria 3 a iesit .....din 2007 in lume te contrazice.

Daca nici bmw nu sunt masini frumoase atunci cred ca am sa ma orientez spre biciclete, trotinete, altceva...... biggrin.gif
Elena A.
Imi pare rau s-o spun, dar e f f f f f urata!!!! N-are niciun chichirez! Sper ca loganul in 5 sa nu arate asa si pozele pe care le-am vazut sa fie, asa cum au sugerat unii dintre prietenii forumisti, facute pe calc.
ValiR
Oricum nu pe vanzarile de la noi se bazeaza ei cu modelul hatchback.
Economic vorbind, cat timp se va vinde si va aduce profitul asteptat e ok, si cred ca prin America de Sud, China, sau alte piete vor fi vandute suficiente.
Totusi e interesant cum va arata in realitate, pentru ca Logan-ul e destul de lat si de inalt si daca il scurtezi ma tem ca nu va da bine.
Daniel82595
daca ii faceau hayonu cu geam ar mai fi fost ceva dar asa e pocita rau.
_Daniel_
Da .. tot ce se poate spune de el.. vai de mama lui .. se pierde din portbagaj, se pierde varianta pe Gpl pentru ca portbagajul va comunica cu interiorul si parca nu iti arde sa iti bagi gaz in masina , se pierde din stabilitatea si tinuta de drum nici asa prea grozava ...
Personal nu cred ca loganul este urat dar asta chiar te face sa :x
Sebastian108720
Loganul este o masina care a fost construita pentru a satisface nevoile de transport ale persoanelor cu venituri nu prea mari, nu pt a arata si a trage bine. Din punctul asta de vedere Logan 4 usi si mcv sunt ok. In ceea ce priveste logan 5 usi nu-i inteleg rostu' si nu cred ca va arata asa.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.