Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Noul Corsa
Masini.ro Forum > Marci de masini > Marci de masini > Opel > Corsa / Meriva / Tigra
Mihai98076
Vreau sa fac un leasing la o masina mai ieftina,si de preferat din clasa mica.Din ce am vazut pina acum,raport dotari preturi,mi s-a parut avantajos Noul Corsa la 10700EUR,motor 1,2 80CP.ce parere aveti?
C Z R
exceptionala, pret, calitate, noua, critica buna, design frumos, mortor bun, o masina superFUN biggrin.gif
boty
O recomand cu placere, din gama citadinelor este cea mai nou venita, arata super, motoare bune, intretinere ieftina ( fata de alte germane si franceze) si preturi sensibil mai mici decat la concurenta.
croitoru27802
masina de nota 20 wink.gif
AZAZEL
termen de livrare 6 luni !!!!!!
Costanza86138
acuma... ca e nou! termenul de livrare va scadea... MULT!
RIP
merita banii
si arata bine wink.gif
Adrian81432
masina anului in Romania nu???
Cso96419
super afacere. merita sa astepti un pic, ca e de ultima generatie
alin94962
Face toti banii.
Cred ca e cea mai buna optiune in raport cu concurenta, cel putin prin prisma pretului...
Ciobanu45513
Ce zici de Grande Punto...? Mai multe dotari, ca design eu cred ca nu se compara cu restul modelelor din clasa mica.
sandel100532
aproximativ la aceleasi dotari fiatul g.punto este mai scump.Sa nu mai vb de fiabilitatea masinilor FIAT care este mult sub OPEL.Clar opel corsa este in avantaj.
Ceptureanu102683
Eu zic ca este o "afacere" mai buna decat noul Opel Corsa. Mai multe dotari, pret mai mic, motorizare mai buna.
lucian14
Noul Punto si Opel Corsa D sunt facute in cooperare FIAT-OPEL aceeasi platforma. Motorizarile pe Corsa sunt de la Fiat. Grande Punto are acum discount serios si deci posibil sa aiba preturile apropiate.
Termenul de livrare e problema la COrsa D
Posesorii noului Corsa (2007) ne pot impartasi impresii?
Fiabilitate slaba la Fiat e depasita de mult ...Fiat a crescut in Europa in ultimii 2-3 ani imens!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.