Help - Search - Members - Calendar
Full Version: vw passat dupa 2001
Masini.ro Forum > Marci de masini > Marci de masini > Volkswagen
Alexandru98567
Salut!
Sunt nou pe acest forum si as dori sa stiu din experienta voastra daca as putea gasi un vw passat la 10 000 euro dupa 2001 TDI si cel in special berlina. Va multumesc anticipat!
iorgoiu55240
uite aici am vazut maisni ieftine...www.autopro.com.ro
sa imi spui si mie daca e sa cumperi masina de la ei toate detaliile intr-uun mail, daca nu te deranjez prea tare chiar pe messenger:madyoprescu@yahoo.com
- vreau sa imi iau si eu maisna de la ei insa mai prin mai ca acu nu am bani
salut sper sa iti fie de folos
Alexandru98567
am intrat pe acel site dar nush daca ai observat preturile de acolo sunt cip deci.....passatu dorit de mine ajunge la 12 000 de euro:(
Alexandru98567
am vzut un anunt chiar pe masini.ro unul----- Passat, TDI, 101cp,an2003, negru, climatronic,4 geamuri + oglinzi electrice,cotiera,alarma, IC, computer bord, pilot automat,6airbag-uri,radio CD ,carlig remorcare,recent adus,stare tehnica si estetica f. buna - 11400EU Ce parere aveti??? crede-ti ca as putea scoate un pret mai bun? cunoaste cineva din intamplare vro persoana care are de vanzare vrun passat la 10 000 euro?
Constantin49238
Cu putina perseverenta si noroc s-ar putea sa gasesti, dar cu multi km. De 10 mii E nu-ti prea ajunge, sa mai aiba si ceva dotari......si sa fie si peste 2001.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.