Help - Search - Members - Calendar
Full Version: super nova 2001 proprietara vs solenza 2005 taxi proprietar?
Masini.ro Forum > Masini.ro > Versus
daniel88712
sunt in dilema, ce sa iau? am gasit supernva din 2003 cu 60000 km unica proprietara, cu 2800 eur, sau o solenza fosta taxi din 2004 inmatriculata in 2005. masina a fost a proprietarului, numai el a condus-o si a facut 90000 km. masina arata bine in interior, zice ca i-a facut reviziile la timp si vrea minim 2400 eur. i-a schimbat bucsaraia si distributia la 60000 km. in rest ulei si benzina

voi ce ziceti? in ultimul timp am vazut multe masini foste taxi de vanzare...
ce ma sfatuiti?

urgent
eddie
Poti alege intre masini care nu au fost taxiuri ??? Daca da,iti putem da mai multe raspunsuri !
daniel88712
ce vrei sa spui? eu ma gandesc asa;chiar daca a fost taxi, daca a fost proprietate personala, nu si-a batut joc de ea. omul era linistit, pe la vreo 50 de ani, nu-l vad sa isi fi batut joc de ea. am vazut masini personale care nu au fost taxi, si care erau praf.
ma gandesc la faptul ca are 90000 km. ce mai trebuie schimbat sau ce piese sunt pe moarte la kilometrii astia de mers in bucuresti?
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.