Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Touareg????merita??
Masini.ro Forum > Marci de masini > Marci de masini > Volkswagen
Cristian85031
As vrea sa-mi iau un Touareg mountain de 174 ps si astept pareri pls...
Cristian85031
Eu cred ca merita la cum arata si la ce interior are..[/img]
Cristian85031
da cum sta cu consumul nu se plange nimeni..??? :angel:
Arheopterix
Cristian,
Am 3 prieteni cu Tuareg.
Unul are un V10 si este super multumit.
Ceilalti doi regreta achizitia.
Primul are un R5 care imediat dupa ce l-a luat a avut mari probleme-cei de la service zic ca a bagat motorina proasta.
Al doilea are un V6 cu 5000 km full. Daca nu merge cu masina 4-5 zile,bateria se descarca.Mai are si un zgomot ciudat la stergatorul spate.
Servicul zice ca bateria se descarca ptr ca face masa undeva,si l-au probramat peste o luna...
Mai e si posibilitatea,sa i se fi schimbat bateria cu una moarta cand a fost masina la revizie....
Personal am condus V10 si V6.
Ambele mi-au placut.
Costanza86138
dupa parerea mea, repet DOAR parerea mea, nu merita sa dai bani pe asa o masina! Daca vrei SUV ia X5. VW face Golf si Passat, asa cum Peugeot face 206, 307 sau cum Opel face Astra... E prea scump pentru un VW, fie el si 4X4 si cu luxul de pe lume in interior!

Incearca si un Land Cruiser, are o intreaga istorie in spate... Succes!
ionut83652
e o maina foarte buna mai ales pe drum aproapoe de x5 iar in off road egala cu land cruiser cred ca e cea mia buna combinatie la oara actuala iar masinile ca land cruiser mitubishi pajero nisan pathfider is inclinate mai mult off roadului iar ml, x5, range rover,mai mult mersului pe strazi asfaltate eu personal am mers o singura data cu tuareg si am ramas surprins cat de bine se tine pe curbe si cat de nervos e pe off road pe unde ai intrat un prieten de al nostru cu land cruiserul am intrat si noi in schimb pe asfalt sa pierdut land cruiseru de noi !
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.