Help - Search - Members - Calendar
Full Version: recomandare service bucuresti
Masini.ro Forum > Marci de masini > Marci de masini > Skoda
ciprian93133
salutare

sunt din bucuresti ,am o fabia si am patit aseara un pocinog: tencuiala de pe un imobil cazand mi-a spart parbrizul si evident mi-a afectat si caroseria..o indoitura la un stalp si zgarieturi destule...

eu de obicei merg la avia motors in pantelimon dar acum au innebunit cu programarile----tocmai in aprilie au liber

va rog sa imi recomandati un service onest , rapid care eventual sa aiba decontare directa cu astra ca sa pot sa repar repede macar parbrizul

va multumesc anticipat
DORU
Nu ai multe alternative: Brady, PBA si PBV (PBN are recomandari f proaste). Suna la fiecare si vezi cine te programeaza cel mai repede. Apoi compara si preturile defalcate ...
ciprian93133
QUOTE(DORU)
Nu ai multe alternative: Brady, PBA si PBV (PBN are recomandari f proaste). Suna la fiecare si vezi cine te programeaza cel mai repede. Apoi compara si preturile defalcate ...


multumesc ...la pbv am fost in vara la pbn pt o oglinda in toamna,,,destuil de neincurajator ...niste service-uri "ne-skoda "? sau nu e recomandabil?...un amic spunea de un service kia de la rocar ca e serios...si are si decontare cu astra..ce parere aveti
Radu97668
si eu trebuie sa duc masina in service. ma gandeam la avia. ce parere aveti?
Alex72641
Deci, ca sa reiau ce ti-am spus si in mesajul privat. Pt tablaraie iti recomand acel service. Au si firma specializata in tunning asa ca daca vrei sa-i pui si niste aripi n-ai decat. Du-te macar sa vezi despre ce e vorba.
Pt lucrari mecanice, de tipul revizie etc. eu ma duc la Brady sau Avia.
ciprian93133
Multumesc azi faca constatarea la asigurator asa ca mai astept pareri beer.gif
@alex multumesc ti-am scris mp:)
ciprian93133
Si totusi Avia Motors se dovedesc a fi in continuare din punctul meu de vedere OK ..
am dus masina pe 13 la schimbat parbrizul si mi-au retinut-o si pt tinichigerie ( pt care eram programat in aprilie) pt ca au zis ca daca schimba doar parbrizul nu mai pot repara apoi stalpul ( reamintesc ca mi-a cazut tencuiala de pe un bloc)

ieri pe 21 era gata ! Timp in care nu a trebuit sa dau vreun telefon de pressing si nici vreo atentie

pe curand
TLS-09
Avand in vedere existenta topicului (sticky) http://www.masini.ro/forum/viewtopic.php?t=9954 referitor la informatii despre dealerii/service Skoda si caracterul sau general am sa inchid acest subiect.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.