Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Consum S320...
Masini.ro Forum > Marci de masini > Marci de masini > Mercedes Benz
daniel98053
Stie careva din experienta cat consuma un S320 sau S350 (balena)?...ma intereseaza consumul extern si cel din jungla de Bucuresti....
Catalin34341
QUOTE(daniel98053)
Stie careva din experienta cat consuma un S320 sau S350 (balena)?...ma intereseaza consumul extern si cel din jungla de Bucuresti....


S350 (cum sunt si automate) merge cam in 15-16 . S320 este apropiat ca si consum: 16-17. Asta in oras. Afara consumul este cam de 10 (diesel) si 11-12 benzina. Depinde si de felul cum conduci.

biggrin.gif Ai vreo oferta ceva...ca as fi si eu interesat... :wave:
daniel98053
Eu tocmai mi-am vandut 124-ul cu motor 2300 benzol...fortat de imprejurari.A trebuit sa iau o coaja de Fiesta ptr. nevasta-mea caci eu am masina de serviciu.Dar gandul tot la "steluta" mi-a ramas.As fi vrut un S320 dar nu ma incumet in principal datorita impozitelor (19 mil pe an + RCA-ul o poala de bani).Poate ca totusi as fi trecut cu vederea dc as avea nevoie de ea cotidian, dar doar ptr plimbarea de weekend ma depaseste...
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.